HomeHygienicSera Sayar ve Fatih Topçu Hilton Dalaman için koşuyor

Sera Sayar ve Fatih Topçu Hilton Dalaman için koşuyor

Çanakkale Destanının yazıldığı özel topraklarda gerçekleştirilecek olan 1915 Saygı Koşusu’na Hilton Dalaman çalışanları 10 kişilik ekibiyle katılıyor. Ekibe Türkiye’nin en iyi kadın triatlerlerinden olan, İspanya IronMan’de Kadınlar Genel Klasman şampiyonu Sera Sayar Yakimoviç, eşi triatlet Ruso Yakimoviç ve yine triatlon Türkiye şampiyonu triatlet youtuber Fatih Topçu eşlik ediyor.

 1915 Saygı Koşusu 7’den 70’e Türkiye’nin dört bir yanından gelecek katılımcılara spor kültürünü aşılayacak ve birlik olmanın değerini gösterecek olmanın yanı sıra Çanakkale ruhunu yaşatacak tek maraton olma özelliğini taşıyor.

Gelibolu’nun tarifsiz ruhunu, muhteşem doğasını yaşamak isteyenlere özel karavan ve kamp imkânı da sunan Türkiye’nin tek kamplı maratonunda Hilton Dalaman ekibi yer alarak milletimizin kahramanlığını ve hiç bitmeyecek olan varoluş mücadelemizi anlamaya ve genç nesillere aktarmaya davet ediyor.

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »