HomeGenelAgaKulche Shop’lar Türkiye’ye Yayılıyor.

AgaKulche Shop’lar Türkiye’ye Yayılıyor.

Kuyumculukta yeni bir dönem başlıyor                                                                      

 “AgaKulche Shop”lar Türkiye’ye yayılıyor…

Yerel ve küresel pazarlarda tüm kıymetli maden tedarik zincirinde benzersiz bir uzmanlığa ve deneyime sahip olan AgaBullion’un bir markası olan AgaKulche, kıymetli maden piyasasında ileri teknolojiler ve dijital platformlar aracılığıyla son teknoloji kıymetli maden yatırım çözümleri sağlamaya ve güvenli maden alışverişinin vazgeçilmez adresi olmaya iki büyük atılımla devam ediyor.

Kendilerini iş mükemmelliği, fikir liderliği, yenilikçilik ve dünya çapında kabul görmüş en iyi uygulamalara uygunluk sağlamaya adamış, sektörde 25 yıldan fazla, deneyime sahip uzman ve lider profesyonellerden oluşan ekibiyle AgaBullion, bundan böyle yerel ve küresel pazar deneyimlerini iki yeni projeyle kuyumcularımızın hizmetine sunuyor

Türkiye’de uluslararası yasal paraların ve LBMA akreditasyonuna sahip uluslararası rafinerilerin altın ve gümüş ürünlerinin perakende satışını yapan tek çevrimiçi platform olan AgaKulche, kuyumcuların iş birliğine yönelik iki dev adımı birlikte atıyor;

“AgaKulche Shop”lar tüm Türkiye’de                                                                            Atılacak adımlardan birincisi; AgaKulche web sitesinde satışa sunulan tüm ürünler, bundan böyle anlaşmalı kuyumcular vasıtasıyla da tüketicilere sunulacak. Böylece; AgaKulche müşterileri kendilerine en yakın anlaşmalı bayiden aynı gün içinde siparişlerini teslim alabilecekler. Türkiye geneline yayılması planlanan bu uygulama içine dahil olacak anlaşmalı kuyumcu bayilerin adı “AgaKulche Shop” olacak. Ayrıca, iş birliği yapan kuyumculara bir takım özel hizmetler ve kolaylıklar sunulacak. Şöyle ki; AgaKulche’nin tüm ürünlerinin mağazada satışı ve bu satıştan komisyon kazanmaları sağlanacak ve Türkiye’de tek yetkili ağın içinde yer alarak, dünyanın önde gelen merkez bankalarının altın/gümüş darphane ürünlerini, hatıra paraların, koleksiyon ürünlerini bulundurma imkanına sahip olacaklar. Ayrıca “AgaKulche Shop”lar, anlaşmalı sigorta şirketi vasıtasıyla avantajlı sigorta hizmetlerinden yaralanacak ve ücretsiz sigortalanacaklar.

Kuyumcularımız “AgaKulche.com”la dünyaya açılıyor                                                Planlanan ikinci adım da ise; “AgaKulche.com” kuyumcularımız için bir pazar yerine dönüşüyor. Böylece kuyumcularımız, ürünlerin sergilenmesi ve satışının gerçekleşmesine olanak veren organize bir e-ticaret faaliyetinin içinde yer alarak e-ticaret sitesi kurmanın maliyetine katlanmadan internetten satışa başlıyorlar.

Hazır müşteri, 24 saat açık mağaza                                                                          

   Kuyumcunun kendi mağazasındaki tüm ürünleri tüm ülkeye satış yapma imkanı sunacağız yani sadece bir bölgeye hitap eden kuyumculara daha fazla kişiye ulaşma imkanı sunulacak. Uygulama, ürünlerini satmak için ek bir kanal açılan kuyumcularımızın kendi çevrelerinden çok daha büyük bir kitleye ulaşmasına yardımcı olacak. Kuyumcularımız hazır müşterisi olan 24 saat açık bir mağazaya sahip olarak coğrafi konumları bir engel olmaksızın potansiyel müşterilerine kolaylıkla ulaşabilecekler ve böylece “agakulche.com” a tanımladıkları ürünlerini internet üzerinden rahatlıkla pazarlayabilecekler.

Güvenli alışveriş, yüksek kar                                                                                     

  AgaKulche’nin popülerliği, marka tanınırlığı ve satışları teşvik etmek için büyük bir isme güven ihtiyacını karşılayacak bu sayede daha fazla erişimle, daha fazla müşteri ürünleri satın alacak ve böylece kuyumcularımızın daha yüksek kar marjları elde etmesinin önü açılacak. Tüm sipariş akışı ve teslimat hizmetleri, satıcı ve alıcı koruma politikası altında yapılarak alışveriş güvenliği sağlanmış olacak.   AgaKulche’nin gelişmiş otomasyon fırsatlarıyla, kuyumcularımız, siparişleri, teslimat lojistiğini, ödemeleri ve çok daha fazlasını kolaylıkla kontrol edebilecekler ve işin günlük işleyişinden çok asıl ürüne ve satışa odaklanabilecekler. Kuyumcularımız “agakulche.com” ekranlarına bağlanarak anlık piyasa fiyatlarına göre güncelleme yapabilecekleri gibi güvenli bir şekilde has, hurda, nakit alış satış yapabilecekler.

Öne çıkmak önemli                                                                                                        Ortak müşteri portföyüne kazandırılan her müşteriyle puan kazanılacak bu sistemde pazarlama faaliyetleri, işletmelerimiz için son derece önemli olacak. Kuyumcularımızın çevrimiçi mağazalarının diğerlerinin arasında öne çıkması için özel bir pazarlama çabası gerekir. Kuyumcularımız, tıklama sayısı, web sitesinde geçirilen süre, en çok satılan ürün, bir ürüne bakma sayısı gibi değişik site içi verileri izleyerek önemli kararlar alabilecekler. Örneğin, Bu verilerle ya da müşteri yorumlarına dayanarak, hangi ürünün daha fazla müşteri çektiğini ve diğer müşteri eğilimlerini anlayabilecekler ve üretimlerini ya da satışa sundukları koleksiyonlarını ve ürünlerini nasıl sunmaları gerektiğini, fiyat politikalarını ayarlayabilecekler.

Yeni fırsatlar, yeni ortaklıklar                                                                                   

  AgaKulche’nin sağlamış olduğu pazaryerinde, yurtiçi gibi yurtdışı satışları için de yeni fırsatlar yakalayacak kuyumcularımızı satıcılar ve tedarikçiler, tedarik zinciri veya zincirleri arasında yeni ticaret ortaklıkları kurmak için yeni fırsatlar bekliyor olacak. Gerektiğinde ürünlerini kolaylıkla tedarik edebilecekleri güvenilir satıcılarla ortaklık yapabilecekler.

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »