HomeGenelKısa yoldan Nasıl zengin olunur sırrı haberde

Kısa yoldan Nasıl zengin olunur sırrı haberde

Bill Gates’in Kızı Phoebe

 

Sadece kızını ayarlayıp evlenmeniz yeter.

19 yaşındaki Phoebe Gates’in hem ipli bikinisi hem de mesajı var. Milyarder 66 yaşındaki Bill Gates’in kızı ve 57 yaşındaki Melinda Gates , her ikisini de paylaşmak için Perşembe günü sosyal medyaya gitti. Beyaz sicim bikini giydiği çarpıcı bir Instagram fotoğrafına “Vücudum hakkında utangaç değilim ve yasaklarınızı ondan uzak tutmanızı söylemiyorum” yazdı . “ Her insan cinsel sağlık ve üreme sağlığı hizmetlerine erişimi hak eder. Şu anda, Yüksek Mahkeme anayasal kürtaj hakkını sona erdirmeye hazırlanıyor . Bu temel insan hakkı için verdiğimiz mücadelede bana ve diğer milyonlarca kadına katılın. @PlannedParenthood

”Phoebe”
Vücudum hakkında utangaç değilim ve/veya yasaklarınızı ondan uzak tutmanızı söylüyorum. Her insan cinsel ve üreme sağlığı bakımına erişimi hak eder. Şu anda, Yüksek Mahkeme anayasal kürtaj hakkını sona erdirmeye hazır. Bu temel insan hakkı için verdiğimiz mücadelede bana ve diğer milyonlarca kadına katılın.

Phoebe, “My Body My Choice” adını verdiği tam vücut fotoğrafta ışıl ışıl görünüyordu. Stanford öğrencisi esmer saçlarını topladı ve göz alıcı bir makyaj görünümüne büründü. Ayak tırnakları kırmızıya boyanmıştı. Gönderi, Bedenlerimizi Yasaklama resmi sitesinden alınan bilgileri içeren iki ek slayt içeriyordu. Phoebe son zamanlarda her yerde görüldü – 8 Haziran’daki Time 100 Gala’ya yaptığı en son gezisinde, ünlü babasının yanında ışıltılı pembe bir Fendi x Versace slip elbise içinde hayrete düşürdü . Nisan ayında, yeni bekar baba ve Phoebe, Manhattan’daki Nobu’da akşam yemeğinin tadını çıkarırken görüldü .

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Phoebe Gates (@pheebeegates)’in paylaştığı bir gönderi

Bill ve Melinda Gates’in Fotoğraflarla Evliliği: 27 Yıl Boyunca Birlikte Zamanlarını Yeniden Yaşayın

Giderek daha görünür hale gelen Phoebe, Bill ve Melinda’nın tıp öğrencisi 26 yaşındaki Jennifer Gates ve 23 yaşındaki sadık feminist Rory Gates de dahil olmak üzere son derece başarılı üç çocuğunun en küçüğü. Mayıs 2019’da annesini anmak için Instagram’a gitti.

“Bir kızın isteyebileceği en iyi annenin anneler günü kutlu olsun,” diye yazdı Melinda’nın üç Gates çocuğuyla birlikte eski bir fotoğrafı. “Sen sadece benim için değil, dünyanın her yerindeki kızlar için ilham kaynağısın. Her zaman arkamda olduğunuz ve en kötü anımda yanımda olduğunuz için hepinize teşekkür ederim. Seni sonsuz seviyorum.”

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »