HomeGenelAkbank'tan! Rekor promosyon Tam 7000 lira oldu! SSK Bağkur emeklisine dul yetimlere

Akbank’tan! Rekor promosyon Tam 7000 lira oldu! SSK Bağkur emeklisine dul yetimlere

Akbank emekli maaş promosyonunda dev bir kampanyaya imza attı. Banka emeklilerin bankaya gelmesi ve maaşlarını taşımaları durumunda tam 7000 TL promosyon ödeyeceğini ilan etti.

Emekli promosyon ödemelerinde rekor rakam AKBANK’tan geldi. Banka ay sonunda güncellediği promosyon kampanyasında müşterilerine en üst tutardan ödeme yapacağını ilan etti. Bankanın emekli promosyon kampanyasında maaşı 2500 TL ve üzerinde olan herkese 7000 lira verilecek. Dul ve yetim maaşı alanlar da maaş tutarlarına göre 4650 ve 5800 TL promosyon alacaklar.

Emekliler ve dul yetim maaşı alanlar için inanılmaz bir kampanya başladı. Akbank emekliler için başlattığı kampanyasıyla 7000 TL promosyon ödemesi yapacağını duyurdu. Müşterilerin maaşlarına göre ödenecek olan promosyon ödemelerinde ek koşul olmayacak. Vatandaşlar maaşlarını banka bünyesine taşıyacaklar 3 yıllık taahhüt verecekler ve promosyonlarını alacaklar.

Akbank promosyon açıklamasında “SSK, Bağkur veya Emekli Sandığı emekli maaşınızı 28 Temmuz 2022 – 31 Ağustos 2022 tarihleri arasında Akbank’a taşıyarak ve 3 yıl boyunca maaşınızı Bankamızdan almayı taahhüt ederek 7.000 TL’ye varan promosyona sahip olabilirsiniz” bilgisini verdi.

Promosyon Tablosu

* 1500 TL altı maaşı olan emekli dul yetimlere; 500 TL SGK Promosyonu + 4150 TL Akbank Ek Promosyonu toplam 4.650 TL Promosyon ödeyecek.

* 1500 TL üstü 2500 TL altı maaşı olan emekli dul yetimlere; 625 TL SGK Promosyonu + 5.175 TL Akbank Ek Promosyonu toplam 5.800 TL Promosyon ödeyecek.

AKBANK EK FIRSATLAR SUNACAĞI DA AÇIKLADI

Akbank tarafından sağlanan promosyon ödemelerine ilişkin banka ayrıca ek bazı fırsatlar sunacağını duyurdu. Buna göre 2 adet otomatik ödeme takimatı verenlere 250 TL chip para verilecek. Bunun yanında ilk kez Axess veya Wings sahibi olacak SGK emeklilerinin, toplamda 1.250 TL ve üzeri harcamalarına 250 TL olmak üzere toplam 500 TL chip-para sağlanacak. Banka ayrıca emekli müşterilerine, bankacılık alanında daha farklı ek avantajlar sunduğunu da açıkladı.

MAAŞI AKBANK’A TAŞIMAK İSTİYORUM DİYENLER

Maaşını Akbank’a taşımak isteyenler için iki seçenek bulunuyor. Birincisi e-Devlet yada SGK üzerinden başvuru yapılması ikincisi ise kimlikle Akbank’a gidilmesi. Akbank’a gidecek olan müşteriler taşıma işlemleri sonrasında promosyon ödemelerini 3 yıl için peşin ve nakit alacaklar.

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »