HomeHygienicİngiltere'de Türk boksör binlerce kadını kandırdı

İngiltere’de Türk boksör binlerce kadını kandırdı

Kadın, dolandırıcısı, annesinin kanser teşhisini kullanarak 14.000 sterlinden fazla para almasının ardından “aşk yüzünden kör olduklarını” söylüyorlar.
Ümit Sucu, Alison Wood’a hasta ebeveynini anlattı ve tedavisi için yurt dışına göndermek için paraya ihtiyacı olduğunu söyledi.

Ancak ringde “Türk Savaşçısı” olarak bilinen eski boksör, parayı onun yerine evde yaşam tarzını finanse etmek için kullandı.

44 yaşındaki Ümit Sucu, bu ayın başlarında ertelenmiş bir cezaya çarptırıldı ve kendisine toplam 14.600 £ geri ödemesi söylendi. Ancak 51 yaşındaki Bayan Wood, aslında bu miktarın en az iki katı borcu olduğunu iddia etti.

Aşık olduğunu düşündüğüm şey beni kör etti, ama şimdi onun gerçekte ne olduğunu görüyorum. “Bunu anlamam bu kadar uzun sürmesi çok yazık.”

Mahkeme, çiftin Ekim 2018’de sözde boşanmasını kutladığı bir barda görüştükten sonra ilişkiye başladığını duydu.

Tunus’ta bir tatil sırasında Türkiye’de ailesinin evinde yaşayan annesinin meme kanseri olduğunu söyledi.

İstanbul’daki banka hesabına erişmekte zorlandığını iddia etti ve Bayan Wood’dan 13.600 sterlinlik bir dizi ödeme istemeye devam etti.

Ödedi ve Sucu’nun para cezası ödemesi gerektiğini söylemesinin ardından 1000 sterlin daha verdi.

Ancak Bristol Kraliyet Mahkemesi’ndeki savcılar, Sucu’nun parayı yurtdışına göndermediğini ve aslında “kredi ve bilet gibi her gün öğeleri” ödemek için kullandığını söyledi.

Bayan Wood’a göre, Sucu’nun yalanları, ilişkisinin bir senesinde eski sevgilisiyle karşılaşıp ona hala evli olduğunu söylediğinde ortaya çıkmaya başladı.

 

 

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »