HomeHygienicAmerican Hospital The Bodrum Cup'ta final heyecanı

American Hospital The Bodrum Cup’ta final heyecanı

American Hospital The Bodrum Cup’ta son etaba gelindi! Festival kapsamında 5 farklı rotada düzenlenen yarışların sonuncusu olan Anadolu Sigorta etabı 22 Ekim Cumartesi günü Bodrum – Bodrum rotasında start aldı. Bir önceki etap 21 Ekim Cuma günü Gümüşlük’te başlayıp Bodrum’da sona ermişti.

Bu sene 34’üncü defa Türkiye ve dünyanın çeşitli ülkelerinden yelken tutkunlarını Bodrum’da bir araya getiren American Hospital The Bodrum Cup’ta sona gelindi. 22 Ekim Cumartesi günü son defa start alan Anadolu Sigorta etabı Bodrum – Bodrum rotasında 11 mil ile tamamlanacak ve festival kapsamında düzenlenen yarışlar bu etap ile sona erecek.

American Hospital The Bodrum Cup’a bu yıl 5’inci kez sponsor olduklarını belirten Anadolu Sigorta 1.Genel Müdür Yardımcısı Filiz Tiryakioğlu, “Günümüz dünyasında sürdürülebilirlik artık kimsenin ikinci plana atamayacağı bir konu. Gerek bireysel gerekse kurumsal bağlamda önem kazanan sürdürülebilirlik konusunda, deniz odaklı ekonomik faaliyetleri tanımlayan mavi ekonominin önemi oldukça büyük. Anadolu Sigorta olarak her adımımızı sürdürülebilirlik bakış açısıyla atıyoruz. Bu sene de mavi ekonominin ve sürdürülebilirliğin önemine dikkat çekilen American Hospital The Bodrum Cup’a sponsor olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Her yıl binlerce kişiyi ağırlayan organizasyon, değer katan mottolarıyla da önemli bir farkındalık yaratıyor.” dedi.

21 Ekim Cuma günü Gümüşlük’te başlayıp Bodrum’da sona eren 14,8 millik dördüncü etabın ardından yarışçılar 22 Ekim Cumartesi günü Anadolu Sigorta Bodrum – Bodrum etabıyla son yarışı tamamlayacaklar.

Tüm yarışların toplam mili 75.

Son etabın tamamlanmasıyla birlikte Ağanlar Tersanesi’nde ödül töreni düzenlenecek ve ardından Athena konseri ile festivale unutulmaz bir kapanış yapılacak.

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »