HomeGenelRuslar yaşamak için en iyi ülkeleri seçti

Ruslar yaşamak için en iyi ülkeleri seçti

Ruslar, Rusya, ABD, Kanada ve İtalya’yı yaşamak için en iyi ülkeleri seçti
SuperJob anketine göre Ruslar ülkelerini ve ABD’yi yaşamak için en iyi yerler olarak nitelendirdi .
Araştırma, 522 yerleşim yerinden üç bin katılımcıyı içeriyordu. “Koronavirüs kısıtlamaları olmasaydı ve dünyanın herhangi bir ülkesinde yaşama şansınız olsaydı, hangi ülkeyi seçerdiniz?” sorusu soruldu.
Ankete katılanların yüzde 41’i Rusya’da kalma arzusunu dile getirdi. Bu, 2010 sonucundan yüzde 18 daha fazla. Aynı zamanda, bu gösterge kadınlar arasında daha yüksekti (yüzde 45).
İkinci sırayı Amerika Birleşik Devletleri aldı (yüzde yedi). Üçüncü sıra Kanada, İtalya ve İsviçre tarafından paylaşıldı (her biri yüzde dördü).

Serbest çalışanlar için dünyanın en iyi şehirleri biliniyor
Programcılar, İK yöneticileri, doktorlar ve hemşireler, mühendisler, işçiler, idareciler, mağazacılar, satıcılar, ekonomistler ve öğretmenler gibi en popüler mesleklerin temsilcileri arasında, katılımcıların çoğunluğu ikamet ettikleri ülke olarak Rusya’yı seçti. İkinci sırada, Amerika Birleşik Devletleri en sık seçildi.
Diğer ülkelerden muhasebecilerin Almanya’yı (yüzde 13), satış yöneticilerinin, hesap yöneticilerinin ve sekreterlerin İtalya’yı (yüzde 17) ve sistem yöneticilerinin Kanada’yı (yüzde 19) tercih etme olasılığı daha yüksektir.

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »