HomeGenelRus kızların ne özellikleri vardır?

Rus kızların ne özellikleri vardır?

Rus bayanlar genel aile kültür yapısı olarak, çocukluktan bu yana kendilerinin baş etmesi onları, güçlü kişilikli, kendilerine güvenli ve erkek gibi kadın imajını katmıştır. Her kızın en fazla 18 yaşından sonra kendi özgürlüğü ve hayatı verildiği ülkede, bayanlar hayatın sıkıntıları ve zorlukları ile daha erken yaşta karşı karşıya kalıyorlar. Bunun en iyi örneklerini, Rusya’da çalışan oranının %65 ölçüde bayanlardan oluşmasından anlayabiliriz.

Tramvay ve otobüs şoförü kadınlardan, fabrikalarda ağır işlere kadar çalışan bayanları görmeniz mümkün. Kazançlarının büyük bir bölümünü elbise ve kozmetik ayıran bu bayanlar günde 9 saat çalışıp geri kalan zamanı eğlenceye ve uyku ayırırlar.

Genel anlamda çok erken yaşlarda çocuk sahibi olmak da Rus kızların ortak özelliklerindedir. 17-18 yaşında anne olan birçok kız görmeniz mümkün. Evlilik dışı çocuğun çok doğal karşılandığı Rusya’da, maalesef %15 civarında babasını hiç tanımamış ya da görmemiş insanlar mevcut. Rusya’da doğum kontrol yöntemlerinin fazla kullanılmaması ve özellikle bayanların ilk hamileliklerinde kesinlikle kürtaj ile çocuk aldırma yöntemini seçmemeleri buna neden oluyor. Kendi dini inançlarında kürtajın ayıp ve günah olması nedeniyle, aileler de kızlarının kürtaj yapmalarına kesinlikle karşı çıkarlar.

Genelde Rus kadınların sigara içme payı düşüktür. Sigaran içen bir bayan hoş karşılanmadığı gibi psikolojik sorunları olduğu düşünülür. İçki kültürü ise aileden gelen bir şekilde Rusya’da yaygındır. Onun için herhangi bir Rus bayan ile alkol yarışına girmeniz mümkün olmayabilir.

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »