HomeGenelLanserhof Sylt önümüzdeki baharda açılacak

Lanserhof Sylt önümüzdeki baharda açılacak

Lanserhof, deniz kenarındaki ilk tatil beldesini gelecek yılın başlarında açacak.

Sylt, ünlü şifalı iklimi ve sağlık uzmanlarının alerji ve solunum yolu hastalığı hastaları için “önemli bir rahatlama sağlayabileceğini” iddia ettiği onarıcı deniz havası için uzun zamandır değerlidir.

120 milyon Euro’luk bir projede, Lanserhof Sylt, markanın en yeni teşhis yöntemlerini doğal şifa yöntemleriyle birleştiren imza yaklaşımını sunacak.

Sylt programı, akut ve kronik hastalıklar için kardiyolojik rehabilitasyon uzmanı olan tıp direktörü ve kardiyolog Jan Stritzke tarafından denetlenecek.

Avrupa’nın en büyük sazdan çatısının altında 55 oda ve süite ev sahipliği yapan tesis, 20.000 metrekarenin üzerinde birleşik bir misafir alanına sahip olacak.
Ana binaya ek olarak, tesiste ters akım sistemi ile tamamlanmış iki bağlantılı tuzlu su kapalı ve açık yüzme havuzu ve beş katlı bağımsız döner merdiven merkezi olacak.

Sylt’in en büyüğü olan kesintisiz bir cam cephe, sazdan çatının yukarıda yüzdüğü izlenimini verecek ve mülke, yuvarlanan kum tepelerine ve ötesindeki manzaraya kusursuz bir şekilde karışan ağırlıksız bir karakter kazandıracak.

Uluslararası üne sahip mimar Christoph Ingenhoven tarafından tasarlanan Lanserhof Sylt, tamamen sürdürülebilir, yaymayan malzemeler kullanılarak inşa edilmiştir.

Tasarım, tipik olarak alçak katlı, cam, ahşap ve sazdan oluşan Frizce evlerinin yapımında olduğu kadar çevredeki alan ve iklimden de ilham alıyor.

Açılış hakkında yorum yapan Stritzke şunları söyledi: “Lanserhof Sylt’te yeni bir başlangıcın büyüsü sadece hissedilmez, aynı zamanda deneyimlenir.

“Sylt’in eşsiz ve her daim var olan doğasıyla çevrili yeni sağlık tesisi, modern, akıcı ve doğal mimarinin huzur yaydığı ve aynı zamanda modern tıbbın en son teknolojilerle buluştuğu bir yerde misafirlerini bekliyor. son teknoloji ekipman ve alternatif naturopati.

“Doğal ve geleneksel, yeni ve modern ile birleştiğinde hem tatil beldesinin mimarisine hem de aynı zamanda tıbbi konsepte yansıyor.

“Bu çok eşsiz bir şey.”

Resim: Ingenhoven Mimarları

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »