HomeGenelÇaylar her duygunuza eşlik edecek!

Çaylar her duygunuza eşlik edecek!

Aşk, ilham, mutluluk, eğlence… Modunuz neyse çayınızın da duygunuzu beslemesine ne dersiniz? 15 dakikada bir, taze çay keyfini müşterilerine deneyimletmek amacıyla yola çıkan TeaShop, çayseverlere hem Chinese White Tea, African Roobios Tea, English Earl Grey Tea gibi dünyanın en beğenilen çaylarından seçkiler hem de içeriğindeki yararlı ve etkileri kısa sürede hissedilen bitki karışımlarıyla duygu durumlarına eşlik edecek özellikler taşıyan mood çayları sunuyor. Tea for Joy, Tea for Love, Energy, Serenity, Happiness ve Insparation seçenekleriyle çayseverlerin kısa sürede müdavimi olduğu Teashop, menüsünü sadece çayla da sınırlı tutmuyor; kahveseverlerin de gönlünü çelecek ilgi çekici lezzetleriyle fark yaratıyor.

Yağlı kahveyle kan ve sindirim sisteminizi harekete geçirin!

TeaShop, Türk kahvesi, filtre kahve gibi her damak tadına hitap eden kahve düşkünlerinin vazgeçilmez  lezzetlerine ek olarak, sağlıklı yaşamı benimseyenlerin tercihi olan ‘yağlı kahveler’ özelinde de eşi benzeri görülmemiş bir seçenek sunuyor: Yağlı Türk Kahvesi Boom… İçeriğinde; Brezilya’nın Rio Minas bölgesinden özenle seçilen kahve çekirdeklerinin tutkulu aromasına eklenen organik sade yağ ve organik Hindistan cevizi yağının muhteşem karışımının sunulduğu bu özel lezzet, kan akışını ve sindirimi hızlandırarak deneyenlere sonsuz bir enerji katıyor. Yağlı Türk Kahvesi Boom aynı zamanda organik yağlarla vücudu beslediği için hücreler de tokluk hissi oluşuyor ve diyetlere de artı değer kazandırıyor.

Otel misafirlerine özel ‘Luxury Tea for Coast Hotels’ serisi

Sahil bölgelerindeki lüks otellerin, zengin ve iyi düşünülmüş misafir deneyimini tamamlamak, misafirlere otelin dışında başka bir yerde deneyimleyemeyeceği ve satın alamayacağı ‘exclusively blended tea’ deneyimiyle özel hissettimek isteyen TeaShop, en keyifli tatillere eşlik etme kamacıyla beş özel çay serisi sunuyor.

Sahil bölgelerindeki otel misafirlerinin ‘iyi düşünülmüş zengin bir deneyim’ beklentisini ve oteldeki günlük yaşam deneyimini düşünerek, bütünsel bir bakış açısıyla hazırlanan TeaShop Luxury Tea for Coast Hotels serisinde; kahvaltı öncesi veya sonrasının eşlikçisi Tea For Hangover, güneşlenme ve plaj keyfinin tamamlayıcısı aynı zamanda kalıcı bronzluk sağlayan, yaz döneminin en top ürünlerinden Tea For Sunbath, iyi bir akşam yemeği öncesine veya sonrasının taçlandırıcısı Tea For Dinner, yorgun geçen günlerin gecelerinde uykuya geçiş kolaylığı sağlayan Tea For Sleep ile keyifli ve zengin bir deneyim yaşamak isteyenlere özel günün her anına eşlik eden Tea For Royalty çeşitleri, bütünsel tatil seçeneklerine yeni lezzet keşifleriyle katkı sağlıyor.

Çayda kapsül devrimi yaşanıyor!

Öte yandan TeaShop; tüm çay çeşitlerini kapsül formunda sunarak bir ilke imza attı. Dökme çay yaprakları ve organik meyve parçaları ile tamamen doğal yöntemlerle hazırlanan harmanlar, yalnızca 60 saniyede mükemmel bir demle, dengeli, sağlıklı ve keyifli yepyeni bir deneyim sunuyor. Ayrıca TeaShop kapsül çay çeşitleri, hem sıcak hem soğuk çay için aynı kapsülü kullanma imkanı da veriyor.

Kapsül çayların özellikleri arasında; 92° su sıcaklığında çayları yakmadan ideal demleme kontrolü ile yumuşak içim, yüksek basınçlı su ile çayın demi, aroması ve tadı tam kıvamında bir deneyim, her seferinde aynı kalitede içim keyfi  ve tüm çay & kahve makinelerine uyumlu kapsül makine kullanım kolaylığı sunması öne çıkıyor.

 

Dökme çay yaprakları ve organik meyve parçaları ile tamamen doğal yöntemlerle hazırlanan harmanlar, yalnızca 60 saniyede mükemmel bir demle, dengeli, sağlıklı ve keyifli yepyeni bir deneyim sunuyor. Ayrıca TeaShop kapsül çay çeşitleri, hem sıcak hem soğuk çay için aynı kapsülü kullanma imkanı da veriyor.

 

Dönemin olmazsa olmazı; kolonyalar

Pandemiyle birlikte kültürümüzün eşlikçisi kolonyalar hem virüse karşı savaş hem de hijyen bakımından son iki yılın en öne çıkan temizlik malzemesi olarak artık herkesin çantasında yerini alıyor.  Müşterilerine cilt dostu, güvenilir ve aromalarıyla ferahlatan, %80 alkol oranına sahip kolonya seçenekleri de sunan TeaShop’ın kolonya seçenekleri arasında; doğal bitkilerin baştan çıkarıcı ve aromatik çiçeklerle buluştuğu, zarif ve yumuşak kokuları sayesinde el hijyeni sağlarken kalıcı etkisi ile duyuları da harekete geçiren Delight, tazelik hissiyle ferahlatan, narenciye tadı ile keyiflendiren ve odunsu notalarla son bulan bir yolculuklara kapı açan Voyage, Matcha çayının sıcak sandal ağacına sarıldığı karışımın her hareketinde keskin narenciye nüanslarının tadını yaşatan Yeşil Çaylı Kolonya gibi çok sayıda, ilgi çekici seçenek sunuluyor.

İstanbul, Ankara, Antalya şubelerinin yanı sıra internet adresinden de satış yapan TeaShop’ın fark yaratan çaylarına, özel kahvelerine, aromalarıyla beğeni kazanan kolonyalarına, demlik, termos seçeneklerine ve tütsülerine web adresi www.teashop.com.tr’den de ulaşmak mümkün.

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »