HomeGenelBodrum için pazarlık

Bodrum için pazarlık

TATİL Türkiye’ye popülerlik kazandırdı.

İngiltere’ye tatil rezervasyonu yapan İngilizler, bu yıl yurtdışına gitmekten kaçınmak için 2021’e yükseldi – £ 196’dan başlayan fiyatlarla

Ama İngilizler gelecek yıla bakıyor.

EasyJet’in ticari direktörü Alex Lofus, artık pazarlık yapmak için en iyi zaman olduğunu ve birçok tur operatörünün de daha esnek olduğunu söyledi.

Sun Online Travel’a şunları söyledi: “En büyük talep gelecek yaz, bir aile tatili sağlamak isteyen insanlarda büyük bir artış oldu.

Diyerek şöyle devam etti: “Özellikle ailelerin genişletilmiş akrabalarıyla tekrar bir araya gelebilmeleri için kendi kendine catering yapan mülklere büyük ilgi duyan özellikle popüler bir yer olan Türkiye’ye rezervasyon yapan insanları görüyoruz.”

Diğer destinasyonlara, en çok talep gören plajlara ve geniş alanlara yakın mülklere sahip Portekiz’i de ekledi.

Şimdi gelecek yıl için bir pazarlık almak için en iyi zaman.

“Otelciler daha önce benzeri görülmemiş fiyatlar sunuyor, bu nedenle uygunluk veya çok pahalı olması için rezervasyon yapmak zor olan popüler yerler artık mevcut.”

Diyerek şöyle devam etti: “İngiltere’den dışarıya seyahat için büyük talep var , tüm insanlar yetkililerin insanların seyahat edebildiğini söylemelerini bekliyor.”

Hükümetin şu anki tavsiyesi, zorunlu olmayan tüm seyahatlerden kaçınmaktır, yani yurtdışı tatilleri söz konusu değildir.

Ülkeler sınırlarını yavaş yavaş gevşetiyor – İtalya, İspanya ve Türkiye, mağazaların açılması ve insanların dışarıya tekrar girilmesine izin verilen önlemlerin bir kısmını azaltıyor.

Ancak bu, turistlerin yakın zamanda bekleneceği anlamına gelmez – ve İngiltere, bu yaz İngiltere’nin Avrupa’nın en yüksek 30.000 ölümünden sonra kayıplarını bulabilir.

Ancak tur operatörleri, her zamankinden daha fazla esneklik sunarak insanları seyahat rezervasyonu yapmaya teşvik etmeye çalışıyorlar.

EasyJet Holidays, gezginlerin bu yıl rezerve edilen tatil günleri için mevduatlarını gelecek yıla taşınmasına izin verirken, LoveHolidays sadece 25 £ depozito ödemenize izin veriyor.

Gelecek yıl ailenizle Türkiye’ye tatil yapmak için bulabileceğiniz en iyi fırsatlardan bazılarını topladık.

Antalya

Londra Gatwick uçuşları ile yedi gece 9 Şubat – 196 £

6 Şubat’ta Manchester uçuşlarıyla 10 gece – 262 £

Marmaris

Londra Stansted uçuşları ile yedi gece 5 Temmuz – 265 £

Londra Stansted uçuşlarından 10 gece 2 Temmuz – 301 TL

Bodrum

 

Londra Stansted uçuşları ile yedi gece 16 Haziran – 305 £

Birmingham uçuşları ile 10 gece 18 Haziran – £ 367pp

Türkiye, sahil beldelerinin yerlilere açılmaya başlamasıyla birlikte kilitlenme önlemlerini azaltmaktadır .

İngilizler geri döndüğünde, koronavirüsleri olmadığını kanıtlayan sertifikalara ihtiyaç duymaları muhtemeldir .

Türkiye Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy yerel basına şunları söyledi  : “Koronavirüs içermeyen bölgeleri bir sistem altında belirlemek için sertifikalandırma sürecine başladık.”

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »