HomeHygienicBeyzbol liginde karton fanlar ve robot davulcular.

Beyzbol liginde karton fanlar ve robot davulcular.

Tayvan beyzbol ligi, coronavirus salgını ortasında tezahürat hayranlarını simüle etmek için stadyumda robotlar ve tabelalar koydu.

Tayvan beyzbol ligi stadyumda robotlar ve tabelalar koydu

Koronavirüs nedeniyle dünyadaki spor etkinlikleri durduruldu

Tayvan, koronavirüs cevabından ötürü övüldü

Sporting dünyası, dünya çapında süpürülen koronavirüs pandemisi nedeniyle şu anda durdu ve yöneticiler mümkün olan en iyi güvenlik önlemleriyle bir özgeçmiş sağlamanın yollarını bulmaya çalışıyorlar.

Tayvan’daki spor yetkilileri, standları gerçek olanlar yerine sahte seyircilerle doldurdukları, soyunma odalarını şişe dezenfektanları ile doldurdukları ve oyuncuları ve antrenörleri uzak durmaya çektikleri için yeni koronavirüs yaşına uyum sağlamaya başladılar.

Oyunda bir atmosfer yaratmak için Tayvan’daki bir yerel ekip, yerel bir robot şirketi ile güçlerini birleştirdi ve tezahürat yapan taraftarları simüle etmek için stadyumda robotlar ve tabelalar koydu.

Bazı karton işaretler neşeli mesajlara konur: “Her zaman seninle olacağız.” Beş üyeli bir robot grubu, stantlardan davul çaldı – her zamanki canlı müzik kakofonisinin yerini aldı.

“Gezegenin yüzeyindeki tek canlı spor oyununa hoş geldiniz,” dedi bir spiker. Sahte taraftarlar, oyuncuların sahada yalnızlık duygusunu hafifletmeyi amaçlıyor. Karışık eleştiriler alıyorlar.

Rakuten Maymunları oyuncusu Chu Yu-Hsien karton kesimlerden “İlk başta herkesin biraz garip olduğunu hissetti,” dedi. “Ama gün geçtikçe büyüdükçe, bunu daha alışılmadık bir pazarlama kampanyası olarak görmeye başladık.”

Tayvan’da, sağlık yetkilileri 100’den fazla insanın toplanmasına karşı tavsiyelerde bulundu. Ülke, diğer birçok ülkeden daha az vaka ile koronavirüs yanıtı için övgüyle karşılandı.

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »