HomeGenelRusca konuşan bir ülkede doğmuşsanız, Antalya'da yaşamak güzel şans

Rusca konuşan bir ülkede doğmuşsanız, Antalya’da yaşamak güzel şans

Antalya’da mı yaşıyorsunuz ve çocuğunuz var mı? Anna Erbakan’ın Ahenkli Gelişim için Çocuk Merkezi “Çocukluk Akademisi” ikinci eviniz olacak. Anna Erbakan Çocuk Merkezi, 2018 yılından beri Lara’da faaliyet göstermektedir. 3 Kasım 2021’de “Çocukluk Akademisi” alanını genişletti ve yeni bir eğitim merkezinin açılışı onuruna bir kutlama düzenledi! Önemli davetlilerin katılımıyla gerçekleştirilen törene ilgi yoğundu. Çocuklar için çizgi film karakterleri, kocaman bir leziz pasta ve fotoğraf çekimi eşliğinde özel bir eğlence programı düzenlendi.

Çocuk Merkezi pazartesiden cumartesiye 10:00 – 19:00 saatleri arasında açıktır. 1,5 ila 7 yaş arası çocuklar buna katılır. Çocuğunuzu kısa süreli konaklama grubunda 1, 3 veya 5 saatliğine bırakabilirsiniz.

En küçük 1,5+ yaş için “Annemle Birlikte” oyun grubu var.

3 ila 5 yaş arası çocuklar için mini bahçe grubu (3 ila 5 saat konaklama).
Okul çocukları ve okul öncesi çocuklar için Türkçe, Rusça ve İngilizce dil grupları.

Dersler yıl boyunca devam etmektedir.

Akademi’nin kurucusu Anna Erbakan’ın çocuklar için çeşitli tatiller, kutlamalar ve yaratıcı atölyeler düzenlemeyi planladığı gibi, siz de yeni şirin merkezimizde bir çocuğun doğum gününü kutlarken eğlenebilirsiniz!

 

 

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »