HomeGenelRus kadınlarının en güzel olmasının 3 nedeni

Rus kadınlarının en güzel olmasının 3 nedeni

Açıkçası milyonlarca neden var, ancak aşağıdaki 3 ana olanlar. Katılmıyor musun?
1. Etnik çeşitlilik
Dünyanın her yerinden insanlar Rus kadınlarını güzel ya da en azından… son derece güzel buluyor. Bu, Rus kadınlarının çok farklı milletlerden ve etnik kökenlerden insanlara hitap ettiği anlamına gelir. Ve bu muhtemelen Rus kadınlarının etnik olarak çok çeşitli olmasından kaynaklanıyor.

Ama bir Rus kadını farklı etnik kökenlerden ve ülkenin farklı bölgelerinden gelebilir – Orta ve Güney Rusya’dan…

Tatar ve Doğu Ruslara…

Kazan, Tataristan, Rusya’da bir kutlama sırasında geleneksel kıyafetler ve şapkalar içinde Tatar kadınları

Rusya’da o kadar çok etnik köken var ki, çoğu Rus insan bir çeşit karışık ırktan insanlar. Ve ABD’de yapılan bir bilimsel araştırma, melez insanların daha çekici olarak algılandığını iddia ediyor . Neden? Bunun nedeni, insanlar olarak, içgüdüsel ve bilinçaltı olarak, melez yavruların potansiyel olarak safkan yavrulardan daha fazla genetik uygunluğa sahip olabileceğini anlamamızdır.

Melezler daha büyük bir ata grubundan türemiştir ve daha fazla “genetik hafızaya” sahiptirler, bu da onları enfeksiyonlara ve hastalıklara karşı daha bağışık hale getirir. Bu tür bireyler, genellikle bir çift oluştururken başkaları tarafından daha fazla tercih edilir olarak algılanır.

2. Sunum becerileri


Rus kadınları sadece mağazaya gitmek için bile giyinip makyaj yapmalarıyla tanınırlar. Gerçekten de, Rus kadınları gibi giyinmek ve kendinizi tanıtmak için nelerin gerekli olduğunu daha derine inerseniz , ‘geleneksel’ Rus şık görünümüne uyum sağlamak için ne kadar çaba (ve gizli maliyetler) harcamanız gerektiğine şaşıracaksınız. .

Ve Rusya’da sunulan güzellik hizmetleri seviyesi, Avrupa veya ABD’dekilerden gerçekten farklı . Üst düzey bir saç modeli veya manikür arıyorsanız, Rus kadınları sadece nereden alacaklarını değil, daha fazlasını da biliyorlar: onlar da çevrimiçi birkaç tıklamayla en iyinin en iyisini seçmek. Dolayısıyla şu anda, “Rus güzelliği” kavramı, yalnızca Moskova ve St. Petersburg’da değil, tüm ülkede Rusya’da bulunan birinci sınıf makyaj ürünlerine de büyük ölçüde dayanmaktadır.

3. Eğitim

Entelektüel yetenek, genellikle “güzellik” olarak adlandırdığımız insan çekiciliğinin temel faktörlerinden biri olarak kabul edilir. Bu açıdan Rusya dünya liderleri arasında yer almaktadır. Rusya, tarihte kadın eğitimini tanıtan ilk ülkeler arasında yer aldı. Smolny Noble Maidens Enstitüsü 1764’te kuruldu ve bir yıl sonra şehirli ailelere ait bakireler için bir bölüm açtı. 1850-1870’ler boyunca Rusya, kadınlar için yüksek öğrenimi başlatan ilk ülkeler arasındaydı.

Şu anda, Rus kadınların% 37’si sahip yüksek öğrenim. Bu rakam yıllar içinde değişse de, her zaman erkeklerden daha yüksek eğitimli Rus kadınları olmuştur. Son on yılda yapılan bir araştırma , kadınların Rus biliminde önemli bir yer işgal ettiğini gösteriyor. 2016 itibariyle, Rusya’da kadın bilim adamlarının %40’ı vardı. Hatta bazı bilim dallarında kadınlar hakimdir: sosyal bilimler (yaklaşık %60), tıp (%60’ın üzerinde), tarım ve insani bilimler (%60’ın hemen altında). Doğa bilimleri, kimya ve biyoloji (psikoloji dahil) arasında kadınlar da belirleyici bir çoğunluğa sahiptir. Evet, zeka güzeldir!

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »