HomeGenelRus Kadın üstsüz kapıyı açınca neler olur (18+)

Rus Kadın üstsüz kapıyı açınca neler olur (18+)

Şimdi, çevrimiçi olarak ondan nefret ediliyor ve videosu büyük ölçüde beğenilmiyor.
Petersburg’da yaşayan aktris Maria Rein, geçtiğimiz günlerde kışkırtıcı bir performans sergiledi.

COVID-19 salgını nedeniyle uygulanan iki aylık tecritte genç kadın, yemeğini internetten sipariş etmeye ve teslimatçılarla sadece iç çamaşırıyla buluşmaya karar verdi.
“Neredeyse iki ay kendimi tecritte geçirdim ve evden hiç çıkmadım. Her gün yemek siparişi verdim ve teslimatçılarla üstsüz tanıştım. Pandemi sırasındaki tehlikeli çalışmaları için bu benim ‘estetik teşekkürümdü’ diye yazdı aktris, YouTube’a yüklediği videosuna giriş olarak.
18+ olarak derecelendirilen videoda, yarı çıplak bir Maria sayısız teslimatçıyla tanışıyor ve tepkilerini gizli bir kamerada filme alıyor. Her ne kadar onları videoya dahil etmeye rıza göstermiyor gibi görünse de – neredeyse hepsinin yüz maskesi taktığı ve kadın diğerlerinin yüzlerini bulanıklaştırmayı başardığı için kimliklerini tespit etmek zor olacaktı.
Erkeklerin tepkileri farklıydı. Bazıları biraz şaşırmış, diğerleri ise tamamen etkilenmemiş görünüyordu; Bazıları birlikte fotoğraf çektirmek istedi, bazıları ise kadının göğüslerine dokunmaya veya daireye gizlice girmeye çalıştı – ki bu aktris engelledi.

Özellikle hararetli bir karşılaşmada, teslimatçı kapıyı bırakmadı ve kadın onu tehdit etmek zorunda kaldı ve şikayette bulundu. Neyse ki bu işe yaradı ve olay güvenli bir şekilde çözüldü.

Ancak Maria’nın videoyu YouTube’a yüklediğinde halkın nefreti sorununu çözmesi o kadar kolay olmadı. Şimdiye kadar, neredeyse 100.000 kez görüntülendi ve yalnızca 984 beğeniye karşı 2.200 beğenmeme sayısına sahip. Ve elbette, yorum bölümü oyuncuya yönelik eleştirilerle havaya uçtu.

“Taciz! Cinsel ihtiyaçlarını karşılamak için çalışanlardan yararlanıyor” diye yazdı Igor adında bir kullanıcı.

Videonun altındaki en popüler yorumlardan biri, “Bir erkek olsaydı feministlerin ne kadar üzüleceğini bir düşünün” dedi.

Başka bir kullanıcı, “Bahşiş olarak bir veya iki yüz [kabaca 1,50-3,00 dolar olan ruble] teslimatçılar için çok daha keyifli olurdu” diye yazdı.

“’Estetik teşekkür’, bir şarkı söylemeniz veya onlara kendi yarattığınız bir tablo vermenizdir. Videoda gördüğümüz şey [para yerine] striptiz ile bahşiş vermek.”

Maria Rein’in daha önceki “performansları” nedeniyle zaten biliniyor olması, birçok kişinin tartışmalı veya açıkça uygunsuz bulduğu cinsiyet eşitsizliği sorununu vurgulamayı amaçlıyordu. Konusunu ele bir videoda upskirting (halka açık yerlerde bir kadının eteğinin altında fotoğraf çekerken) – Maria gönüllü Metro’da kamu eteğini kaldırdı.

Diğer videoda Maria, metroya binerken bacaklarını çok geniş açmış olan erkek pantolonlarını sırılsıklam ettiği bir dizi olay sahneledi. O Video “manspreading” (toplu taşıma çok geniş kişinin bacaklarını alışkanlığı) artan sorunu çözmek için tasarlanmıştı iddia etti, ama söz konusu videonun yapımcısı değildi ve sadece birlikte bir oyuncu olarak işe tüm videoda görünen erkekler.

Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, Maria, videonun internette yaygın olarak eleştirilmesinin ardından videonun tanıtıyor gibi görünmesiyle olan ilişkisini yumuşattı. “ABD’de feminizm saldırganlaştı ve aptallıkla karşılaştırılabilir. Rusya’ya geldi, çünkü modaya uygun bir trend: feminizm, vücut pozitifliği, LGBT – her şey bize [Rusya] modaya bir övgü olarak geliyor. İnsanların yapacak başka bir şeyleri kalmadığında yapmaya başladıkları bir şey,” dedi Maria , YouTube kanalında da bulunan bir röportajda.

Ve yeni videosu da görünüşte geri tepti, çünkü bazı erkekler yorum bölümünde Maria’yı eleştirmek için cinsiyet eşitliği argümanını kullandı.

“Anaerkilliğin ve kadın düşmanlığının iğrenç bir görüntüsü. Tabii cinsel organlarım açıkta dışarı çıkarsam ne olur bir düşünün? Kendine ne izin veriyor? Erkekler senin için bacaklarını sikiyor, değil mi? Ben bir insanım ve cinsel fantezilerinizin nesnesi değilim” dedi sinirli bir izleyici.

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »