HomeIdeasKocanızın metresini sinirlendirmenin yolları...

Kocanızın metresini sinirlendirmenin yolları…

Kocanızın metresini sinirlendirmenin ve hata yapmanın 14 yolu

Karar verirseniz, sanat, yaratıcılık ve cüret göstererek “sinir üzerinde” yaşamak zorunda kalacaksınız.

Hazır olun?
Aldatan eşlerin forumlarda ve sosyal ağlarda cömertçe paylaştığı tüm yasal ve kabul edilebilir yolları sizin için topladık. Stanislavsky, bu hanımları oyuncu kadrosuna dahil etmeden alırdı  ne bir fantezi ve virtüöz bir düzenleme! Sosyal ağlarda yasalarca yasaklanmış düzinelerce eylem ve manipülasyon olduğunu söylemeliyim:

Onlara başvurmanızı önermiyorum

Bu nedenle, kocanızı gerçekten o kadar çok seviyor musunuz, altı ay, hatta bir yıl boyunca evde savaşa hazır mısınız? hata yapma hakkı?
6-12 ay, kocanız ve sevgiliniz arasındaki ilişkide ciddi bir bozulma olduğu ortalama zamandır. Kocanız başka bir kadına gönül rahatlığı, kavga eksikliği, nazik “shusi-pusi” için gidiyor, oraya dinlenmek ve eğlenmek için gidiyor. Bunu biliyorsun? O zaman asıl göreviniz metresini kendinizden çıkarmaktır, böylece kocanız ona geldiğinde, dün olduğu gibi nazik bir kedicik değil, kötü bir öfke görür. Ama onu uzaktan nasıl sinirlendireceğini ustaca öğrenen kişinin sen olduğunu kimse tahmin etmemelidir. O zaman hadi gidelim!

1. Sosyal ağlarda olabildiğince çok aile fotoğrafı yayınlayın: rahat akşam yemekleri, sinemaya gitmek, parkta yürümek, balık tutmak. “Eski” resimler de uygundur, asıl mesele dünyaya kocanızın kocanız olduğunu ve bir ailede mutlu bir şekilde yaşadığını göstermektir. Onu seninle hiçbir şeyin bağlayamadığını doldurur, o yüzden metresine karşı kendini haklı çıkarmasına izin ver. Bu arada, kazaklarını, parlak ve göze çarpan tişörtlerini giymekten ve içlerinde fotoğraf çekmekten çekinmeyin: bu şeylerde “evli erkeğinizi” görünce, metresi anında üzülebilir.

2. Bir çiçekçiye gidin ve kocaman buketlerin fotoğraflarını çekin. Ailenizin yok edicisinin hangi çiçekleri sevdiğini bilmeniz ve kendinizi bu bitkilerle yayınlamanız önerilir. Ve gönderiyi şu sözlerle imzalamayı unutmayın:

“Sevgili kocam bana verdi!”, Hashtag’leri koyun: # birlikte mutlu # sevgili kocam # aile ana şeydir # küçük şeylerde aşk.

3. Sosyal ağlarını takip edin, satır aralarını okumayı öğrenin: ne hayal ediyor, hangi kitapları seviyor, hobileri, kıyafetlerde en sevdiği renkler. Tayland gezisini neyin beklediği hakkında bir yazı yayınlarsa harika olur. O zaman göreviniz bu ülkeye bir sonraki aile tatilinizi organize etmektir. Ve sonra – bir jet uçağı hızında plajlardan fotoğrafları ortaya çıkarın. “Eşinizin gelecekteki ilk tatilimizi çaldığı” düzenli kafa yıkama ona garantilidir.

4. Ona İngilizce güzel ifadeler içeren iç çamaşırı ve çorap satın alın. Örneğin, “hayatımdaki en iyi adam” , “Sen benim kralımsın!” Birçok erkek kelimelerin ne olduğunu hiç fark etmez, ama yaparsa, öyle olsun – ona uzun yıllar aile hayatı boyunca çorap ve külot verirdiniz ve şimdi onları sevimli kelimelerle teslim etmeye başladınız. Ve böylece, metresine böyle şortlarla geldiğinde, anlamı okur, çünkü ayrıntıları fark etmeyi ve adamımıza bakmayı gerçekten severiz. O zaman sizinle seks yapmadığını, ortak bir ailesi olmadığını, hediyeleri, akşam yemekleri olmadığını açıklamasına izin verin.

5. İşe gitmeden önce erkeğinizi öptüğünüzden emin olun, kazara gömleğin yakasının iç kısmına ruj bırakın (sadece aşıkların en sevdiği renk olmadığına bakın).

6. Evden çıkmadan önce bir ceketin, kazakların içini parfümünüz veya sadece aroma yağınızla aromatize edin. Ama aşırıya kaçmayın ki erkeğiniz boğulmasın. Sadece hafif bir tren: fark etmeyecek ve toplantıda burnunu ceketinin yakasına gömerek, sanki kokuyu alıyor ve  patlayacak ! Ve başka bir baş yıkama ayarlayacak.

7. Saçınızı eşinizin kıyafetlerinde, tercihen kol altlarında bırakın. Cimri olmayın ve ceketini çıkarmasına izin verin, saçlarınız yere düşecek. Oh, ve akşam artık o kadar sakin değil!

8. Daha önce evcil hayvanınız olmadıysa bir köpek veya kedi satın alın. Ve tüm Insta dünyasına bundan bahsedin. Bazı erkekler eşleriyle hiç yaşamadıklarını söyleyerek kulaklarına erişte koyarlar. Hayvan onu kolayca temiz suya götürecektir: Gerçek şu ki, kocanızın çoraplarında her zaman köpek veya kedi kılı olacaktır. Ve bu kesinlikle metresi tarafından fark edilecek ve ona kesinlikle seni soracak. Bırak mazeret uydursun, kız onu gaza getiriyor ve beynini çıkarıyor.

9. Sahte bir hesap oluşturun ve zaman zaman fotoğraflarına yorum yapın. Aynı yerde, genellikle arkadaşlarından iltifatlar alır: “oh, güzellik”, “oh, tatlım.” Ve dürüstçe – “bah, yan kapıdaki Baba Vali gibi kaşlar”, “saç modeli bir yıldır modası geçmiş.” Ona en “dürüst” düşman olun, ancak izin verilen sınırlar içinde, yalnızca esasa göre eleştirin ve mevcut eğilimleri dikkate alarak, sadece saldırılara boyun eğmeyin. Onu uygun şekilde kızdırmak için bunu kocanızın gelişinin arifesinde yapmanız tavsiye edilir. Beklenti, onun çok kızacağı ve birdenbire “Bu kesinlikle senin karın, bunu ancak o yapabilir” sözleriyle ona bu yorumu göstermeyi bile düşünecek. Doğru, hiçbir kanıtı yok ve kocası metresinin delirmeye başladığını düşünebilir. Kim sevecek?

10. Bir veya iki kez, çok cazip bir fiyata bir daire satışı için bir ilanda telefon numarasını internette yayınlayabilirsiniz. Geleneksel olarak, bir kopek parçası 2 milyona mal oluyor ve bir buçuk satıyorsunuz. Emlakçılar hemen aramaya başlayacak ve telefonu kesecekler. Veya herhangi bir hizmet veya eşya sattıkları sitelerde, seyahat acentelerinde, güzellik salonlarında telefon numarasını “geri arama” şeklinde bırakın. Ah, sebepsiz yere bu çağrılardan nasıl da rahatsız oluyoruz!

11. Koca, hesaplarınıza göre, bir metres gibi olduğunda, annesine gidin, çay için, sohbet edin ve kayınvalidesinin oğlundan acilen bir cevap alması gereken bir soru ile gelin. Onu aramasına izin ver, konuş – annemi reddetmeyecek. Ve 10 dakika içinde onu arayacak ve arkadaşlarının hediye olarak bir şişe en sevdiği konyak getirdiğini söyleyeceksin, akşam yemeği için ne pişireceğini sor.

Ardından 10 dakika sonra tanımadığınız bir numaradan çevirebilirsiniz (evet, bir tane bulmanız gerekecek) ve sadece susabilirsiniz. Aileniz, metresiyle birlikteyken 30 dakika içinde üç kez dikkatini çekti. Bu onu ve onu rahatsız eder, biri gevşer ve dünya alt üst olur.

12. “Sol” telefon numaranızdan ona aşk itirafları içeren bir SMS gönderin. Evet, tercihen kocanızın onu ziyaret ettiği bir zamanda.

13. Yine, onun dairesinde olduğunu bilerek, içinde bir adamın adından oluşan sevimli bir aşk notu içeren şık bir buket teslim etmesini isteyin. Hiçbir erkek, metresinin bir başkasından kur alarak ikili bir oyun oynamasından hoşlanmayacaktır.

14. Ve bu yarı yasak bir tekniktir: sık sık bir jinekoloğu ziyaret etmeye başlayın, kocanızdan sabahları sizi doğum öncesi kliniğine götürmesini isteyin, testlerinizi tekrar yapın, sorunları “kadın” tarafında tasvir edin.

Bir ay boyunca akşam yemeğinde bu konu onunla tekrar tekrar açıldığında, şunu sorun: kimseyle bir şeyin var mı, doktor frengi olduğumdan şüpheleniyor, bu yüzden, testlerimi tekrar yapıyorum diyorlar. Erkekler çoğu zaman çok titizdir, metresinin bir şekilde ona bulaşabileceğini bilmek istemezler ve o – karısı. Yeni problemler için değil, kolaylık için metresine gider. Yine, kafasında metresin bir melek olmadığı, sadece onunla değil herkesle yattığı düşüncesi ortaya çıkabilir.

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »