HomeIdeasTicarette Hız Limitlerini Aşan Yazılım

Ticarette Hız Limitlerini Aşan Yazılım

EDS İLE ANLIK DEĞİŞİM HIZINA ULAŞMAK MÜMKÜN.
7 Gün 24 Saat fiyatlarınızı güncel tutabildiğinizi hayal edin, üstelik mesai saatleri dışında bile.

Firmanıza özel mobil uygulama ve Web sitesi ile dijital dünyada logonuzun altında, müşterilerinize her an her yerde ulaşabilseniz nasıl olurdu, hiç düşündünüz mü? Peki ya kolay ulaşılabilirliğin yaratacağı güveni ve kurumsallığı?
AIFASOFT yazılım firması , hızlı ve yenilikçi uygulaması EDS ile bunları yapıyor. Dijital dünyada 24 saat açık bir büro ve sizin için kesintisiz çalışan, anlık değişimleri sürekli ekrana yansıtan hatasız bir personel. Peki bu nasıl oluyor?
Finansal yazılımlarla sektör ihtiyaçlarına yönelik çözümler üreten AIFASOFT Genel Müdürü Münür Sezer; “ Sektör ihtiyaçları doğrultusunda bu yönde bir boşluk olduğunu farkettik. Kurumsallık ve anlık değişen fiyatları yakalama talebi bizi harekete geçirdi. İş ortaklarımızın hayalleri, heyecanımızı körükledi. Yazılım diline bu heyecanı döktüğümüzde, ortaya siber güvenliği yüksek, kodlaması sağlam ve kullanıcı ayağında yönetimi kolay bir program ortaya çıkardık. Exchange Data Server, sektör için oluşturulmuş benzersiz uygulamalarımızdan biri.”
Showroomlarınızın metrekare sınırını, mekansal ve zamansal tüm kısıtlamaları kaldırarak, her ekrandan müşteriye ulaşmak için 24 saat çalışan bir personelinizin olması EDS ile artık ulaşılabilir bir gerçek,

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »