HomeFashionKısa tırnaklar için 45 manikür fikri

Kısa tırnaklar için 45 manikür fikri

Uzun tırnaklardan hoşlanmıyorsanız, bu seçim kesinlikle sizi memnun etmelidir.
Kendimi bir çeşit badem şeklindeki uzun tırnaklarla hayal etmek benim için zor, bu yüzden her zaman bir şekil seçiyorum – yumuşak bir kare ve tırnaklarımı çıplak, sakin tonlarla kaplıyorum. Tasarım söz konusu olduğunda benim seçimim her zaman klasik Fransız manikürüne düşer. Kelimenin tam anlamıyla ona kasideler söylemeye hazırım.

Bence manikürdeki en önemli şey düzenliliği ve doğruluğu. Ellerin bir kadının ikinci yüzü olduğunu unutmayın, bu yüzden sevgili ustanızı iki haftada bir ziyaret etmenizi ve “taze” tırnaklar ve bakımlı ellerle kendinizi sevindirmenizi tavsiye ederim.
Tırnakların kısa şekli iyi ve kullanışlıdır çünkü farklı desenler ve renkler ona uygundur. Doğal ve özlü manikür trendinin artık popülerliğin zirvesinde olmasından çok memnunum . Tırnaklarınızda çılgın desenlerle ve inanılmaz uzunlukta görünmek kötü bir zevktir.

Ve
federal Parmak salonları zincirinin uzman – usta-mentörü Ekaterina Gints bize kısa tırnaklar için ana trendleri anlattı .
,Tasarımlar iyi kurulmuş: ince çizgiler ve geometri. Herhangi bir tırnak şekline ve uzunluğuna uyarlar. Böyle bir tasarım hem ofis işleri hem de şenlikli bir etkinlik için yapılabilir.

Daha parlak ve daha yaratıcı sevenler için damgalı tasarımlar önerilebilir. Bu teknik, herhangi bir çizimi birkaç dakika içinde tırnak plağına aktarmanıza izin verir ve sanatçının ustadan becerilerini gerektirmez.
Tasarımlar iyi kurulmuş: ince çizgiler ve geometri. Herhangi bir tırnak şekline ve uzunluğuna uyarlar. Böyle bir tasarım hem ofis işleri hem de şenlikli bir etkinlik için yapılabilir.

Daha parlak ve daha yaratıcı sevenler için damgalı tasarımlar önerilebilir. Bu teknik, herhangi bir çizimi birkaç dakika içinde tırnak plağına aktarmanıza izin verir ve sanatçının ustadan becerilerini gerektirmez.
Ve tabii ki mat bir manikür. Yeşillik ve sararmış çimenlerin zengin sonbahar renkleri ile birlikte sulu, şık ve şık görünüyor!
Tek renkli manikür, kısa tırnaklarda da havalı görünüyor. Herhangi bir tonu ve rengi seçin, hatta bunları birleştirebilirsiniz. Artık bir eli bir tonda, örneğin kırmızı, diğerini isteğe bağlı olarak siyah olarak boyamak moda. Gerçekten yaratıcı ve ilginç manikürler ortaya çıkıyor.

   

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »