HomeIdeas40 yaşındaki kadınların daha çekici olmasının nedeni

40 yaşındaki kadınların daha çekici olmasının nedeni

40 yaşından sonra kadınların çekici göründüğü ve herhangi bir genç bayana şans verebileceği zaman geldi. Tabii ki bu tüm genç bayanlar için geçerli değil, sadece sağlıklarını yakından izleyen, kendilerine bakan ve 40’lı yaşlarında dünyadaki tüm erkekler tarafından küsmeyenler için geçerli. Her ne kadar hayatımda 40 yaş üstü çok fazla çaba harcamadan harika görünen oldukça fazla kadınla tanışıyorum. Kural olarak, neşeli, girişken, mükemmel doğal görünüme sahip aktif bir yaşam tarzına öncülük ediyorlar.

Modern kadın, yaştan bağımsız olarak harika görünmeyi öğrendi. Bugün birçok güzellik salonu var, vücudunuzun güzelliğine nasıl bakacağınıza dair birçok bilgi var. Bu nedenle, sadece bence, 40 yaşında aptal bir kadın asla güzel olmayı öğrenmedi.

40 yaşındaki çok sayıda kadın 20 yaşındakilerden daha çekicidir, bunun 5 nedeni vardır :

1. Erkekleri ustaca aldatma yeteneği (görsel ve psikolojik olarak). 40 yaşına gelindiğinde bir kadın kendini yeterince incelemiş, (varsa) fiziksel engellerini görmüş ve bunları avantaja çevirmiştir. Kadın manipülatif tekniklerde mükemmel bir şekilde ustalaştı – ustaca güçlü olanı sevdiğini ve ihtiyaçlarına uyum sağladığını hissediyor. Ancak genç bayanlar sadece kendilerini arıyorlar ve deneyimsizlik nedeniyle çok sayıda hata yapıyorlar.

2. Kişi olarak yer almıştır. Aşkı o kadar ticari değil. 40 yaşına geldiğinde, bir kadın, kural olarak, herhangi bir işte başarılı olur ve kendini mükemmel bir şekilde sağlayabilir, yanında kendine güvenen, bilge ve artık finansal bir yastık olarak değil, bir çıkış veya merhem olarak bir erkeğe ihtiyacı vardır. onun ruhu. Tam tersine 20 yaşındaki kızlar sponsor arayışında sponsor buluyor.


En iyi strateji 2021
Tarih öncesi bir köyle başlayın ve onu Forge of Empires’ta geleceğin metropolüne dönüştürün!

3. Bir erkek için daha fazla boş zamanı vardır. Çocuklar zaten büyüdü, bir kariyerin temel temeli atıldı, bu da kendiniz ve ruh eşiniz için çok daha fazla zaman olduğu anlamına geliyor ve bu, adamı memnun edemez ama memnun edemez. Hayatın kendisi arkadaşları süzdü, sosyal çevre oluştu ve eğer bir kadın yeni birini kalbine alırsa, o zaman bilinçli ve uzun bir süre olacaktır. 20 yaşında, tüm hayatın önünüzde olduğu ve ihtiyacınız olan erkeğin yanınızda olduğuna ve genellikle nihai varış noktasının o olduğuna dair tam bir kesinlik yok gibi görünüyor.

4. Erkeklerle ilişkilerde duygusal olarak kararlıdır. Gereksiz öfke nöbetleri, skandallar, entrikalar ve soruşturmalar yok! 40 yıl sonra bir kadın için tüm bunlar boş ve çok fazla zaman alıyor. 40 yıl sonra bir kadın, ilişkiye zarar verebilecek birçok an için gözlerini kapatır. Evet ve ruh sağlığı daha önemli. Gençler başka bir konu. Enerji doludurlar, benmerkezcidirler, bazen gururludurlar, kişisel gelişim aşamasındadırlar ve ne olursa olsun haklarını savunmak isterler.

5. Basit anları nasıl değerlendireceğini bilir. 20 yaşındaki birçok genç bayan maksimalizm ile karakterizedir, yaşamak için aceleyle her şeyi bir kerede isterler. Bir kadın yaşlandıkça, basit şeyleri daha çok takdir etmeye başlar. Daha fazlasını anlıyor ve onu mutlu eden anları mümkün olduğunca hissetmeye çalışıyor. 40 yaşından sonra bir kadın bir ilişkide daha dürüsttür.

Erkekler, gençliğin çekiciliğini mi yoksa olgunluğun değerini mi tercih edersiniz? Sanırım kaç erkek, pek çok görüş var. 40 yaşında bir kadın doğru seçimi yapmak için yaşıyor ve aptallığa dikkat etmiyor, bir insanı nasıl affedeceğini ve olduğu gibi kabul etmesini biliyor. Şaşırtıcı bir şekilde, birçok kadın 40 yaşında gerçekten çekici hissetti – kompleksler, güvensizlik ortadan kalktı, kadınlık yayarlar, kendilerini uygun bir ışıkta nasıl sunacaklarını bilirler.

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »