HomeCelebrities VillasZuhal Olcay, Femke Sahne’de sahne aldı,Seferihisar Sığacık’ta Euphoria Aegean Resort & Thermal’de...

Zuhal Olcay, Femke Sahne’de sahne aldı,Seferihisar Sığacık’ta Euphoria Aegean Resort & Thermal’de konakladı

Zuhal Olcay, Femke Sahne’de müzik ziyafeti verdi
Sevenleriyle yoğun istek üzerine tekrar aynı mekanda yaklaşık 1 ay arayla sahne alan Zuhal Olcay, hem işletme sahiplerinin güler yüzlü karşılamasıyla ve aynı zamanda Seferihisar – Urla bölgesine ayrıca bir hayranlığı olan Olcay, bölgeyi yakından tanıma fırsatı buldu.

Konser sırasında sıklıkla dile getiren Zuhal Olcay “Her ne kadar İstanbul’da yaşasam da, İzmirliyim ve burada olmaktan büyük mutluluk duyuyorum.” Dedi. 9 Eylül İzmir’in Kurtuluşu sebebiyle İzmir Marşını söyleyen Olcay, izleyenlerine keyifli bir gece yaşattı.
Seferihisar Sığacık’ta Euphoria Aegean Resort & Thermal’de konaklayan Olcay’ı otel işletmecileri samimi karşılaması üzerine İzmir’in güler yüzlü işletmecilerinin bir kere daha önemli olduğunu söyledi. Otel Müdürü Erçin Yalçın Sanatçı Zuhal Olcay’a hediye takdim ederek, geldikleri için mutlu olduklarını dile getirdi.
Zuhal Olcay gerek otelin işletmecilerinden personellerine ve ekibe ayrı ayrı teşekkür ederek yine geleceğini söyledi. Ardından hatıra fotoğrafı çekilerek otelden bugün ayrıldı.

 

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »