HomeCelebrities VillasGün yüzüne çıkmamış 52 farklı model bilezik yapan kuyumcu.

Gün yüzüne çıkmamış 52 farklı model bilezik yapan kuyumcu.

52 adet yeni bilezik modeli ile fuara değil kendi firmasında fuar yapacak firma.
Sedat Yüksel bilezik yeni modellerini bu yıl kendi yerinde sergileme kararı aldı.

İJS’nin 52.si düzenleniyor. Sedat Yüksel bu sayıya atıfta bulunarak 52 adet gün yüzü görmemiş bilezik modelleriyle, bilezik takı grubunda yeni arayış içinde olanlara ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

Anadolu’dan fuar ziyaretine gelen esnaf, fuar sonunda ya da başında mutlaka Kapalıçarşı bölgesine ve Kuyumcukent’i ziyaret ediyor. Bu dönemlerde birçok firmamız, fuara katılsın ya da katılmasın en yeni tasarımlarını gelen müşterilerine sunmayı tercih ediyor. İstanbul Jewelry Show’a uzun zamandır bilezik üreticileri minimum düzeyde katılıyor. Bilezik takı grubunun düşük işçilik geliri, ihracat alanında çok fazla tercih edilmemesi gibi sebeplerden dolayı İJS’de bilezik üreticilerinden en fazla bir iki markamızı görebiliyoruz. Bilezik dendiğinde akla gelen ilk markalardan biri olan Sedat Yüksel Kuyumculuk; son yıllarda fuara İstanbul Vizyon Park’taki atölyesinden katılıyor.
Deneyimli kuyum ustası Sedat Yüksel; güzel geçen bir yaz mevsiminin ardından fuar için İstanbul’a gelecek olan Anadolu esnafının da yeni siparişler vereceğine inandıklarını, pandeminin bitme noktasına gelmesiyle birlikte, altın fiyatlarının da oldukça makul degerlerde kalmasının etkisiyle yılın son bölümünde altın takı alışverişinin tempo kazanacağına inandığını ifade etti.
İJS Ekim için biraz birikim yapmayı tercih ettik. Fuarın 52.si düzenleniyor ve bizde 52 yeni model müşterilerimize sunacağız.

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »