HomeCelebrities VillasZuhal Aktan "O Aşk Bitti Kalbimde"

Zuhal Aktan “O Aşk Bitti Kalbimde”

VE KARŞINIZDA, ZUHAL AKTAN
Yıllardır sahnelerde dinlemeye doyamadığımız, özellikle cemiyet hayatının rabet ettiği elit mekanlarda sahne alan, zarifliği, güzelliği ve geniş repertuarı ile gönüllerde yer eden Zuhal Aktan “O Aşk Bitti Kalbimde” isimli ilk single çalışması ile yıllar süren müzik yolculuğunda kariyerine bir pırlanta ekledi.
Albümü olmadan Anadolu’da tanınan ve pek çok şehirde konserler veren ender sanatçılardan biri olan Zuhal Aktan İzmir Alaçatı doğumlu.
Şarkıcı kimliği yanında ayrıca Besteci, Şarkı Sözü Yazarı ve ulusal bir gazetede Gazeteci-Köşe Yazarı olarak ta tanıdığımız sanatçının bu güzel şarkısının sözleri Vural Şahin, müziği Zuhal Aktan’a ait.
Düzenlemesi Özcan Şenyaylar imzalı, klip yönetmenliğini ise Enes Bilal Taşçı’nın yaptığı şarkı, DMC-Doğan Music Company etiketi ile YouTube ve tüm dijital platformlarda yayınlandı.
Türk Sanat Musikisi’nin, Popüler Türk Müziği ile modern bir sentezi olarak niteleyebileceğimiz bu keyifli şarkıyı mutlaka dinlemelisiniz..
 HABER : ALI OSMAN ARLI
when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »