HomeGenelYabancı kızlar nasıl erkeklerden hoşlanır?

Yabancı kızlar nasıl erkeklerden hoşlanır?

1- Anlayışın gücü

Anlayışlı erkek, güçlü erkektir, bu doğru. Ama anlayış nasıl olmalı ve hangi noktaya kadar varmalı? Anlayışın dozajını ayarlamak, yabancı kızlar nasıl erkeklerden hoşlanır sorusunu da cevaplamak anlamına gelir zaten, çünkü anlayışın dozajı biraz da aşkın dozajı anlamına gelir. Peki, ne yapmalısın? Şöyle özetleyelim:

“Kızı sıkboğaz edip hayat alanını daraltacak kadar üstüne gitmemeli, ama senin hakimiyetine zarar verecek derecede de başıboş bırakmamalısın.”

Ben bu duruma denetimli serbestlik adını veriyorum ve bir erkeğin bu konudaki tavrını “kuş benzetmesi” ile izah ediyorum. Bilirsin, avucuna aldığın kuşu çok sıkarsan ölür ama çok serbest bırakınca da uçar gider.

Yabancı kızlar nasıl erkeklerden hoşlanır?

2- Pozitif olmanın gücü

Konu insan ilişkileri olunca pozitif olmak, bir erkeğin en güçlü silahı haline gelir. Çünkü erkeklerin genel yapısı, şikayet ve yakınma üzerine kuruludur. Bu nedenle de toplumda “üzgün ve negatif erkekler topluluğu” hakim durumdadır. İşte böyle olumsuz bir ortamda, pozitif erkek olmak, kızı kendi gücünün hakimiyeti altına almak anlamına gelir ve buna da pozitif olmanın gücü denir.

Yabancı kızların güçten ve güçlüden yana olduklarını ve oylarını güç eksenli kullandıklarını biliyoruz artık, öyleyse pozitif olmanın gücü ile kadınları kendimize aşık etmenin pratik bir yolunu bulabiliriz.

Peki ne yapacaksın? Kendini denetlemeye ve kendi kendini motive ederek daha olumlu bir ruh hali ile yaşamaya çalışmalısın. Bunu belli bir süre yaptıktan sonra, etrafına pozitif enerji yaymaya başlayacaksın ve bu enerji, yabancı kızların çevrende fır dönmesini sağlayacak.

Pozitif olmanın gücü

3- Dinlemenin gücü

Toplumda hiç kimsenin karşısındaki insanı gerçek anlamda dinlemediği ortada. Öte yandan, herkesin kendine özgü bir hikayesi olduğu ve onu anlatma ihtiyacı içinde olduğu da belli. Peki, böyle bir ortamda bir kızı içtenlikle dinleyen bir erkek, ne kadar güçlüdür bilir misin? Şunu aklından çıkarma sakın: Senden hoşlanmasını istediğin yabancı kızların “dinlenme açlığı” içinde oldukları ve onların bu açlığını gideren erkeklerin de baş tacı edilecekleri kesin.

Öyleyse sana hayran olmasını istediğin kızla konuşmaya başladığında onu deşmeye çalış ve bırak sana kendi hikayesini anlatsın. Çünkü o kendi hikayesini anlattıkça ve senin de onu içtenlikle dinlediğini gördükçe senden ayrılmak istemeyecek ve her geçen gün sana daha çok bağlanacak.

Dinlemenin gücü

4- Duygusallığın gücü

Erkeklerin birçoğu, duygusallığın gücünü kullanmaz veya kullanamaz. Oysaki duygusal anlamda güçlü olan bir erkek, kısa sürede yabancı kızların gözdesi haline gelebilir. Neden mi? Bunun iki nedeni var:

Birinci neden, kadınların duygusal yönden güçlü erkeklerle kısa sürede özdeşim kurmasıdır. Çünkü yabancı kızlar, erkeklere nispeten daha duygusal varlıklardır ve bir erkeğin de duygusal olduğunu görünce o erkeği, kendilerine daha yakın hissedip onunla kendilerini özdeşleştirirler. Bu özdeşleştirme, iki cins arasında kopmaz bir bağ oluşmasını sağlar, çünkü insanlar daima kendilerine benzeyen insanlarla birlikte olmayı tercih ederler.

İkinci neden ise şudur:

Yabancı kızlar, kendilerini duygusal anlamda güçlü hissederler ve bunu bir kalkan olarak kullanırlar. Erkeklerin çoğunu da bu “duygusal kalkan”dan mahrum bilirler. Fakat karşılarına duygusal yönden güçlü bir erkek çıkınca, kafalarındaki erkek şeması bozulur ve adeta dumura uğrarlar. İşte bu durumda, kızın gardı iner ve yürek ülkesinde aşk yangını çıkar. Yabancı kızlar nasıl erkeklerden hoşlanır sorusunu sorarken senin amacın da bu değil mi zaten?

Duygusallığın gücü

5- Konuşmanın gücü

Güzel konuşmanın bir sanat olduğu günümüz dünyasında, konuşmasının gücüyle ön plana çıkan erkekler her zaman daha itibarlı olmuşlardır. Hele ki kız-erkek ilişkilerinde “güzel konuşan bir erkek” sözcüklerin hakkını vermeyen bir erkeğe nazaran çok daha güçlü görünür. Bu bağlamda sana ve yabancı kızlar nasıl erkeklerden hoşlanır diyen bütün erkeklere önerim şudur: Her gün en az 15 dakika sesli kitap okuyarak diksiyon çalışması yap. Zamanla, konuşmanın ne kadar düzeldiğine sen bile şaşıracaksın. Unutma ki insanlar, giyinişi ile ağırlanır ama konuşmasıyla uğurlanır.

Dinlemenin gücü

6- Gizemli erkeğin gücü

Yabancı kızlar, neden gizemli erkeklerden hoşlanırlar acaba? Gizemli erkeğin gücü nereden gelir sence? Cevaplamaya çalışayım:

Yabancı kızların bilinçaltında “az biraz gizemli erkekler” bir büyücünün veya medyumun gücüne sahip olarak algılanırlar ve yabancı kızlar bilinçli yönleriyle bu “bilinçaltı verisi”ne asla karşı koyamazlar. Bu nedenle de gizemli erkeklere karşı, karşı konulamaz ve önü alınamaz bir eğilim duyarlar.

Kısaca kızın bilinçaltında “gizem ile güç” birlikte yer alır ve eşdeğer görülür. Bu nedenle sen de kendini her anlamda açığa vurmak yerine, bazı noktalarda daha esrarengiz tavırlar takınıp gizemin gücünü kullanmalısın.

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »