HomeCelebrities VillasUzmanlar yıldızların manikürün en çirkinini seçti

Uzmanlar yıldızların manikürün en çirkinini seçti

Usta akıl hocası Ekaterina Gints, ünlülerin bağlı olduğu manikür trendlerini belirledi.
Beyonce
Maniküre bakılırsa Beyoncé zamansız klasikleri tercih ediyor. Onun seçimi, her şekil ve uzunluktaki çiviye uyan klasik bir Fransız manikürü. Onu kırmızı halı için ve enstitüde dersler için seçebilirsiniz.
Vera Brejnev
Şekil, oldukça çok yönlü olan ve sahibinin açık teninin güzelliğini iyi vurgulayan yumuşak bir kare ve çıplak bejdir.


Victoria Bonya
Maniküründe yıldız, kadınsı bir kare şekli ile birlikte modaya uygun bir tozlu gül tonunu tercih ediyor.


bella hadid
Yıldız, elbiseye ve tırnakların badem şekline uygun bir manikür seçer. Bu şekil, kızın uzun parmakları için çok iyi çalışıyor.


Kylie jenner
Popüler ünlünün uzun modelli tırnakları, net kare şekli ve Fransız manikür tasarımı var. Bu arada, Kylie Jenner manikürün kraliçesi olarak kabul edilir . Rapçi Travis Scott’ın eski kız arkadaşı, örneğin ahtapot dokunaçları veya gangsterlerin bandanalarından desenler gibi tırnaklarına çeşitli tasarımlar boyamayı sever . Kylie ayrıca tırnaklarında sızan bal etkisi yaratmayı veya timsah baskısı çizmeyi seviyor (çok etkileyici görünüyor!).


Lera Kudryavtseva
Kısa yumuşak bir karede klasik kırmızı her zaman güzel görünür ve başkalarının dikkatini çeker.


kim Kardashian
Kim’in uzun yontulmuş tırnaklarındaki cesur leopar baskısı çok kışkırtıcı görünüyor. Manikür, çok iyi görünmeyen elbisenin rengini tam olarak tekrarlar.


Nastya Ivleeva
Anastasia şimdi modaya uygun bir tasarıma sahip çok renkli bir manikür seçiyor – ince çizgiler. Renkler iyi seçilmiş, birbirleriyle iyi bir şekilde birleştirilmiştir.


Natalie Portman
Kısa uzunlukta bir kazan-kazan klasik kırmızı, kadınların elleri için ek bir dekorasyon görevi görür.


carla bruni
Yıldız, maniküründe parmaktaki dekorasyonla çok iyi giden birkaç moda renk tonu kullandı. Şekil – yumuşak bir kare – Karla’nın düzgün parmaklarına çok yakışıyor.


Olga Buzova
Olga Buzova parlamayı sever. Bu, hem Olga’nın manikürü için seçtiği renk tonlarında hem de görüntüsündeki aksesuarların mevcudiyetinde ifade edilir.


rihanna
Modaya uygun kırmızı gölge, koyu tenlerde çok avantajlı görünüyor. Uzun tırnaklarla kombinlendiğinde daha parlak ve göz alıcı görünüyor.


Taylor Swift
Çok renkli manikür Taylor’ın rujuyla iyi gider, gölgeler parlak ve sulu, ancak aynı zamanda gösterişli değil.


Taylor
Limon sarısı bu sezonun en popüler tonu. Açık ten ile birlikte özellikle iyi görünüyor.

 

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »