HomeCelebrities VillasÜnlülerden baştan çıkarma tekniğini

Ünlülerden baştan çıkarma tekniğini

Meraklı gözlerden saklanması gerektiğini düşündüğümüz şeyi ortaya çıkaran Bella Hadid, kadınların her zaman başvurduğu baştan çıkarma tekniğini tekrarlıyor.
Bu elbise modelinin zafer alayı 2016 yılında Cannes Film Festivali’nin kırmızı halısında başladı. Aşırı akımın ana şefi, modaya uygun ve cinsel aşırı çılgın Bella Hadid’in gurusuydu. Kışkırtıcı kırmızı elbisesi, bacaklarını tam olarak, adı nezih toplumda yüksek sesle telaffuz edilmeyen yere açan bir yarığa sahipti.

Magazinler hemen bu tür gece kıyafetlerine vajina elbisesi adını verdiler. Bu moda balodan önce, yıldızların bizi şaşırttığı “çıplak” kıyafetler tarafından yönetildiyse, sadece en samimi, şimdi cinsel şok edicinin daha fazlasını talep ettiğini ima etmek – neyin gizlendiğini göstermek için. Ve söylemeliyim ki, birçoğu provokasyona yenik düştü: Bella’dan sonra, thrash trendi Venedik Festivali’nde Diane Mello ve Julia Salemi tarafından gösterildi ve Cazibelerin sadece bir kısmını ortaya çıkaran elbise (her şeyi ortaya çıkaran “çıplak” elbisenin aksine) neden tarihin en seksi ünvanını kazandı? Psikologlara ve sosyal antropologlara göre, bacaklar erkek arzusunun ana nesnesi olan yerden “büyüdükleri” için her zaman kadın vücudunun en seksi kısmı olmuştur ve olmaya devam etmektedir. Aynı zamanda, her türlü kesinti “cezbedici” olarak çalışır ve göze “cennet kabinleri” vaat eder ve vaat eder. Ve bu arada, kadınlar bu tekniği Bella Hadid’den çok önce kullanmaya başladılar. Tabii bunu dönemin gerçeklerine ve cinselliklerini göstermeye zorlandıkları koşullara göre yaptılar. ardından Kendall Jenner, Paris Hilton ve diğerleri batonu aldı.

 

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »