HomeCelebrities VillasTürkler İspanya'yı nasıl fethetti.

Türkler İspanya’yı nasıl fethetti.

Usta oyuncu  Cengiz Güçlü, İspanya da çekilen Execution (İnfaz) adlı sinema filmindeki rolüyle dikkat çekti
Yönetmenliğini Dirk Roche’nin üstlendiği filmde Jonny Kelly, Jose Hita, John Hutchins, Janine Hutchins ve Didier Methiver gibi dünya sinemasımn ünlü isimleride rol alıyor.
Genç ve başarılı sinema oyuncusu Cengiz Güçlü, daha önce yine İspanya’da çekilen “Demir atlı Gringo”, “Alborotadores” (Belalılar), “Osmanlı tokadı”, “Çan” adlı birçok filmde rol aldı.
Execution (İnfaz) adlı filmdeki performansıyla kısa sürede İspanyolların sevgisini kazanan yakışıklı oyuncu “Küçük yaştan beri Yeşilçam’a hizmet veren rahmetli babamın yanından hiç ayrılmazdım. Film setlerinde büyüttüm diyebilirim. Oyunculuk bana baba yadigarı” şeklinde konuşuyor.
Oyunculuğun yanısıra Avrupa Vücut Geliştirme şampiyonu olan Güçlü, aynı zamanda usta bir ahçı …  Film çalşmaları dışında abileriyle birlikte işlettikleri Samatya’daki cafede Türk ve İtalyan mutfağından nefis yemekler hazırlayan Cengiz Güçlü, hayatından oldukça memnun…
HABER ALI OSMAN ARLI
when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »