HomeLuxuryTurizmci Şenda Barreto Gomez, Sheraton Adana Oteli'nin Genel Müdürlüğüne atandı.

Turizmci Şenda Barreto Gomez, Sheraton Adana Oteli’nin Genel Müdürlüğüne atandı.

stanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü mezunu olan Şenda Barreto Gomez, otelcilik kariyerine 1994’de İstanbul’da ön büro departmanında başladı. İstanbul, Bodrum, Cesme, Antalya ve Amerika’da farklı kademelerde yoneticilik deneyiminden sonra, Ulusarası Design Hotel zincirinin bir parcası olan EV Design Hotel / Eren Talu Oteli’nde 3 yıl Genel Müdürlük yaptı. 2008 yılında Mövenpick markası ile açılan ve 2010’da Doria Hotel Bodrum olarak hizmet vermeye başlayan Makyol Tourism Grubu’na ait otelde 2014 Eylül’üne kadar yine Genel Müdür olarak görevine devam etti. Şenda Barreto Gomez, Aralık 2014 itibariyle Sheraton Adana Otel’e Genel Müdür oldu.

2013 yılından bu yana Genel Müdür olan Marc Wozniak’dan görevi devralan Şenda Barreto Gomez “Tüm Starwood Hotels & Resorts otelleri gibi misafirlerine olağanüstü bir konaklama deneyimi yaşatan, Adana’nın en gözde otellerinden Sheraton Adana’da görev yapacak olmak heyecan verici. Deneyimli bir ekiple birçok önemli projede yer alacak olmaktan dolayı çok mutluyum. Benden önce bu görevi yürüten Marc Wozniak’a teşekkür ediyor ve yeni görevinde başarılar diliyorum” dedi.

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »