HomeCelebrities VillasSizi şaşırtacak Angelina Jolie ile ilgili 10 gerçek

Sizi şaşırtacak Angelina Jolie ile ilgili 10 gerçek

Sizi şaşırtacak Angelina Jolie ile ilgili 10 gerçek
Zamanını belirleyen bir kadın olan Angelina Jolie, bir güzellik simgesinden çok daha fazlasıdır. Oyuncu, yapımcı, yönetmen ve altı çocuk annesi, insani çalışmaları ve fikirleri ve sosyopolitik kişilikleriyle dünya çapında tanındı.
İşte tüm Hollywood standartlarından kaçan bu ünlü hakkındaki en önemli 10 gerçek.
Angelina’nın kanında sadece Amerikan yerlilerinin soyundan akan değil, aynı zamanda Fransızca, Almanca, Hollandaca, Slovakça, İngilizce ve Kanada kökenlidir.
İki yıl oyunculuk derslerine katıldıktan sonra, çalışmalarını cenazelere ve mumyalamaya adamak için Lee Strasberg Tiyatro Enstitüsü’nde bıraktı.
Gençliğinde, 70’lerde çok popüler olan Star Trek dizisindeki karakter olan “Dr. Spock” un hayranıydı.
Angelina’nın en az 14 dövmesi var. Bunların arasında, Latince “Beni besle beni besle” diyeceğim (beni besleyen, beni yok eden) ve çocukların doğum yerlerini Brad Pitt ile gösteren yedi coğrafi koordinatta bir söz vardır.
Angelina, bıçaklar ve kitapların ilk baskıları gibi ilginç şeyleri toplar.
Riskli sahneleri oynamayı seviyor. Lara Croft gibi, Angelina Jolie de bunların yaklaşık% 80’ini yaptı.
Miller’den boşanırken, boşanmadan önce ve sonra, açıkça eşcinsel ilişki yaşadı; 1998’de Jenny Shimizu’ya katılmaya başladı.
Angelina ve Brad Pitt, yeni doğan ikizlerinin fotoğraflarına, People and Hello’da haklarını sattı! 14 milyon dolar karşılığında tüm zamanların ünlü fotoğraflarına ödenen en yüksek miktar. Para Jolie-Pitt Vakfı’na gitti.
Çok önemli bir kuralı var: Kazandığının 1 / 3’ünü harca, kazandığının 1 / 3’ünü ver ve sonunda kazandığının 1 / 3’ünü kurtar.
Angelina uçmak için yetkili pilot lisansına sahiptir ve Cirrus SR22 uçağı vardır. Richard Branson’un Bakire Galaktik’teki uzaydan Dünya’yı görmek için en şanslılardan biri olacak.
Angelina Jolie 4 Haziran 1975’te Los Angeles’ta doğdu. Aktör Marcheline Bertrand ve Oscar kazanan Jon Voight’ın 1978’den itibaren “Eve dön” filminin başrolünde kızı. Angelina Jolie’nin damarlarında çok kültürlü kan akar, çünkü babasının yanında Slovak ve Alman’dır ve annesinin Franco-Kanada kökleri vardır.

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »