HomeCelebrities VillasSevilen sunucu, Ecem Okan müzik piyasasını sallamaya hazırlanıyor

Sevilen sunucu, Ecem Okan müzik piyasasını sallamaya hazırlanıyor

SEVİLEN SUNUCU, ECEM OKAN, İLK SINGLE ÇALIŞMASI “KONUŞSUN HERKES” İLE MÜZİK PİYASASINI SALLAMAYA HAZIRLANIYOR!

Yaklaşık üç senedir; kendi adına açtığı Türkiye’nin ilk magazin yotube kanalında, ünlü isimlerle birbirinden keyifli röportajlar gerçekleştiren Ecem Okan, gönlünde yatan müzik aşkını daha fazla erteleyemedi.
İlk single çalışması “Konuşsun Herkes” i müzikseverlerin beğenisine sunmaya hazırlanan, 1990 dogumlu güzel şarkıcı,müzik piyasasında “KONUŞSUN HERKES” adlı ilk single çalışmasında verdigi mesajda olduğu gibi, kısa sürede, bașarisiyla herkes tarafından konuşulacağa benziyor…

Anadolu Üniversitesi (Uluslararası İlişkiler) mezunu olan Ecem Okan, evli ve bir erkek çocuğu annesi. Bir dönem Woman Tv’de de sunuculuk yapan genç yetenek, bu sürede boş durmadı ve müzik özlemini biraz olsun giderebilmek için, radyolara jıngle hazırladı. Bununla da yetinmeyen güzel sunucu, R&B ve Trap tarzında birçok parça yazdı. Öyle ki, prodüktör ve yönetmen eşi Bertuğ Okan’ın 2012’de çıkardığı “Hit Patlaması” isimli albumunde “Sensiz Ben” adlı bir şarkısı yer almaktadır.

Sunuculuk mesleğini rafa kaldıran ve tamamen müziğe yönelen Ecem Okan, ilk sıngle çalışmasıyla müzik piyasasında kalıcı bir yer edineceğinden emin.

[HABER ALI OSMAN ARLI

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »