HomeCelebrities VillasMustafa Keser'i Otel Müdürü Erçin Yalçın Seferihisar Sığacık Euphoria Aegean Resort &...

Mustafa Keser’i Otel Müdürü Erçin Yalçın Seferihisar Sığacık Euphoria Aegean Resort & Thermal’de ağırladı

Türk Halk Müziği’nin usta yorumcusu Mustafa Keser, muhteşem sesi ve sahne performansıyla Femke Urla Bademler de müzikseverleri coşturdu.

Urla Bademler’de Femke Steakhouse’da sahne alan Mustafa Keser, en güzel eserlerini Femke için seslendirdi. Mustafa Keser, konser öncesi verdiği röportajda repertuarını her konserde izleyicisine göre belirlediğini söyledi. Hiçbir konserinin diğeri ile aynı olmadığının altını çizen Keser, “Sahneye çıkınca önce seyircilerin nabzını yoklarım. Şarkılarımı ona göre sıralarım” dedi. İzleyenlerine saygı ve sevgi mesajı da veren Keser, “İnsanlar birbirlerini sevmek zorunda değil ama saygı göstermek zorunda. Herkes birbirine saygı gösterirse problemlerin birçoğu çözülmüş olacaktır” diye konuştu.

Femke işletme Sahibi Sinan Çakır, konser öncesi sanatçıyı kuliste ziyaret ederek, konser için teşekkür ettiler.
Femke Sahnede usta sanatçının oğlu Emrah Keser’in şarkılarıyla başlayan konser coşkusu, Mustafa Keser’in sahneye çıkmasıyla doruğa ulaştı. şarkılarını seyircilerle birlikte söyleyen Mustafa Keser, Femke Sahneye gelen tüm misafirler coşkusuna hayran kaldı. Birçok şarkısını seyircilerin arasına girerek onlarla birlikte söyleyen Keser, bu güzel gecenin gerçekleşmesini sağlayan Sinan Çakır’a teşekkür etti. Performansıyla seyircilerin ayakta alkışladığı usta sanatçı, konser sonrası izleyenleriyle fotoğraf çekildi.
Konaklamasını Seferihisar Sığacık Femke Sahne’de gerçekleşen Keser’i Otel Müdürü Erçin Yalçın ve ekibi büyük ilgiyle karşıladı. Otel işletmeciliğinden güler yüz ve samimi karşılayan ekibe teşekkür etti.

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »