HomeCelebrities VillasLiya Silver Biyografisi ve villası

Liya Silver Biyografisi ve villası

Liya Silver, bir Rus yetişkin filmi aktristtir. Liya Silver, gerçek hayatta Kristina Schcherbinina olarak bilinir. Liya Silver, 25 Şubat 1999’de Rusya’daki Saint Petersburg’da dünyaya geldi.

Liya on sekiz yaşında iken modelleme kariyerine başladı. On dokuz yaşında yetişkin eğlence sektörüne katılmaya devam etti. O zamandan bu yana birçok yetişkin filminde filme alınmıştı. Sıkı çalışması nedeniyle en İyi Yeni yabancı Yıldız dalında 2020 AVN ve en İyi yabancı-shot Boy/Girl dalında 2020 AVN Ödülünü kazandı.

Liya Silver’ın tahmini net değeri 1 milyon ABD dolarıdır ve yetişkin bir film aktrisi, modeli ve sosyal medya aktrisi olarak kariyerinden kazanmıştır.

Ancak Liya Silver’ın anne ve babasının adları bilinmemektedir, annesi Orta Asya’daki bir ülke olan Kırgızistan’da yetiştirilmiştir. Daha sonra Rusya’nın Peterburg kentinde babasıyla birlikte lise çalışmalarını tamamladıktan sonra içeri girdi.

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »