HomeCelebrities VillasKuzey Yıldızı dizisinin oyuncusu Gizem Güneş, dansçı kız rolü oynamak istiyorum

Kuzey Yıldızı dizisinin oyuncusu Gizem Güneş, dansçı kız rolü oynamak istiyorum

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin güzel oyuncusu Gizem Güneş, Hacettepe Üniversitesi Genç Araştırmacılar Topluluğu Instagram canlı yayınına konuk oldu. Bir saat boyunca öğrencilerden gelen soruları yanıtlayan Güneş, samimi açıklamalarda bulundu.

Sosyal medya hesabında paylaştığı dans videolarıyla ilgili birçok soru gelmesi üzerine genç oyuncu, müziğe ve dansa olan tutkusunu şu sözlerle açıkladı. “Küçük yaşlarımdan itibaren bale ve modern dans eğitimleri aldım. Müzik dinlemeyi de dans etmeyi de çok seviyorum. Vaktim oldukça dans içerikli video klipler izlerim. Sıkı bir Beyonce hayranıyım. Hedeflerim arasında bir projede dansçı bir kızı oynamak var”

 Kuzey Yıldızı dizisinin geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümünde dans ettiği görüntüsü Youtube’ta 2,5 milyonun üzerinde izlenen Güneş, o sahneyle ilgili olarak da; “Tamamen içimden geldiği gibi dans ettiğim bir sahneydi. Dans ederken ne hissediyorsam kendimi o ana bırakmayı seviyorum. Beğenildiyse ne mutlu” dedi.

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »