HomeCelebrities VillasKumarhane Gezisini Seven Kadın Ünlüler

Kumarhane Gezisini Seven Kadın Ünlüler

Kadın ünlüler herkes için bir ilham kaynağıdır. Onlar aktrisler, müzisyenler ve dünyanın en iyi eğlence sanatçılarından bazıları. Bu yüzden dünyanın her yerinde çok fazla hayranı var. Arabalarından inip onlarla fotoğraf çektirmek ya da imza yazmak için bekleyen binlerce insan var.

Lady Gaga

Ancak kadın ünlüler de insandır, bu da boş zamanlarında rahatlamayı sevdikleri anlamına gelir. Bazıları kumarhaneye gitmekten ve bir veya iki oyun oynamaktan hoşlanır.

Artık bayan ünlülerin bazı casino oyunlarından hoşlandığını bildiğinize göre, bakalım hangileri:


Lady Gaga

Birçoğunuz Lady Gaga’yı pop müziğin kadın ikonu olarak tanıyorsunuz. Muhteşem vokali ve tuhaf moda seçimleriyle sektörde bir iz bıraktı. Ama buna şov dünyası denmesinin bir nedeni var. Bir sonraki hit şarkısını yazmadığı zamanlarda kumarhane oyunları oynamayı seviyor. Bunlardan biri özellikle pokerdir. Aslında, ona harikalar arasında bir yer kazandıran “Pokerface” şarkısıydı. Ayrıca birkaç kez Vegas’ı ara sıra ziyaret etmekten hoşlandığını ve ara sıra poker oynamaktan hoşlandığını belirtti.


Cameron Diaz

Cameron Diaz, film endüstrisinde iyi bilinen bir başka isim. Vanilla Sky, Charlie’nin Melekleri , Maske ve diğerleri gibi hit filmlerde rol aldı . Ama onun film geçmişi ve performansları hakkında her şeyi biliyorsunuz ama arada bir kumarhane oyunundan hoşlandığını da bilmelisiniz. Ek olarak, kazancı elinde tutmaktan hoşlanmaz ve bunun yerine onları bağışlar.


jennifer tilly

Baban bir poker oyuncusu olduğunda, o zaman bu deneyimin bir kısmı silinip gidecektir. Jennifer Tilly’nin durumu da bu. 90’ları tanımlayan aktrislerden biriydi ve kumarhane oyunlarını seven bir başka kadın ünlü. Poker onun favorisi ve 2005 World Series of Poker bileziğini kazandığı için rekabet etmeyi seviyor. Şu anda bir poker oyuncusu olan Phil Laak ile ilişkisi var. Tesadüf?

Çözüm

Kadın ünlüler abartılı hayatlarıyla bizleri şaşırtmaya devam ediyor. Harika filmler yapar ve başrol oynarlar, müzik listelerinin en üstünde yer alırlar ve benzersiz hobileri vardır. Bu nedenle, bazılarının bir veya iki kumarhane oyunundan zevk almasına şaşırmamalısınız.

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »