HomeCelebrities VillasKırmızı halıda düşen şöhretler

Kırmızı halıda düşen şöhretler

Şöhretlerin çoğu zaman güzellik uğruna rahatlıktan fedakarlık ederler . Düşündükleri ana şey, kırmızı halıda görünümlerinin etkili olması gerektiğidir. Ancak planlandığı gibi olmuyor. Ünlülerin halkın gözü önünde düşmeleri elbette her ay olmuyor ama nadir de sayılmazlar.
Bu konuda en şanssız güzel belki de Jennifer Lawrence . Oyuncu Oscar töreninde iki kez düşmeyi başardı. 2013 yılında heykelciğin arkasına tırmandı ve kendi eteğine dolandı. “Düştüğüm için mi ayakta alkışlıyorsun? Tanrım, ne kadar rahatsız edici!” sonra utandı. Hikaye ertesi yıl kendini tekrarladı, limuzinden inerken tökezledi, öndeki kızı yakalamaya çalıştı ama yine de düştü. Her ne kadar aşırı sıkı kıyafetler de sahiplerini hayal kırıklığına uğratıyor. Bunun bir örneği , Berlin Film Festivali’nde Dolce & Gabbana’daki Helen Mirren ve lüks kırmızı tasarımcı slip elbise içindeki Eva Longoria’dır . Bella Hadid düşme sayısında güvenle şampiyon sayılabilir . Görünüşe göre süper modeller en rahatsız edici elbiseleri ve en yüksek topukluları kirletebilmeli, ancak Bella defalarca bacaklarını bükmeyi ve raylara, podyumlara ve hatta sadece sokağa düşmeyi başarıyor. Ancak en akılda kalıcı olanı , Time 100 listesinin kazananlarının onuruna düzenlenen gala yemeğinde Amy Schumer’in düşüşü olarak düşünülebilir, Kim Kardashian ve Kanye West’in ayaklarına indi.

 

 

 

 

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »