HomeFashionKimai ile Net A Porter, Laboratuvarda Yetiştirilen Elmasları Dünyaya Sunacak

Kimai ile Net A Porter, Laboratuvarda Yetiştirilen Elmasları Dünyaya Sunacak

Kimai, Net-a-Porter’da sunulan ilk laboratuvarda yetiştirilen elmas markası olacak.

Sussex Düşesi ve aktris Emma Watson’ın giydiği Kimai, güneş enerjisiyle yaratılan laboratuvar elmaslarını kullanarak insan ve çevre üzerinde minimum etkiye sahip yüksek kaliteli mücevherler üretiyor.

Laboratuarda yetiştirilen elmaslar , çıkarılan elmaslara kimyasal ve fiziksel olarak eşdeğerdir, ancak Kimai, bir elmas madenciliğinin 250 ton kiri rahatsız ettiğini belirtiyor.

Mücevher işi, 27 Mayıs’ta Net-a-Porter’da elmas çivi piercingleri, istifleme yüzükleri ve kolyeler de dahil olmak üzere en çok satan ürünlerini yayınlayacak. Fiyatlar 195 ve 1.675 pound/255 ve 1.995 dolar arasında değişiyor.

Kimai’nin kurucu ortağı Jessica Warch, Net-a-Porter’ın stokçu olarak eklenmesiyle ilgili şu yorumu yayınladı : “Dünya çapında bir perakendeciden ve Net-a-Porter gibi erken evlat ediniciden onay ve onay işaretine sahip olmak, laboratuvar talebinin -yetiştirilen elmaslar yükselişte.

“Bu heyecan verici yeni kategorideki ilk marka olmaktan çok mutluyuz ve bu da, izlenebilirliğin kaliteli mücevherlerde en büyük lüks olduğunu kanıtlamaya devam etmemizde bize önemli bir destek sağlıyor.”

Net-a-Porter’ın satın alma ve satış sorumlusu Lea Cranfield, “Anvers merkezli bir mücevher şirketi olan Kimai’yi Net-a-Porter’da tanıtmaktan mutluluk duyuyoruz. Jessica ve Sidney, kaliteli mücevher işini hem çağdaş hem de zamansız bir marka haline getiriyor. Narin parçalar katmanlama için idealdir ve her gün mücevher koleksiyonlarına zamansız bir çekicilik katacaktır.”

Kimai elmasları, laboratuvardaki doğal büyüme koşullarını simüle eden en son teknoloji kullanılarak üretilir. Bu, kimyasal ve fiziksel olarak mayınlı elmaslara benzeyen elmaslarla sonuçlanır.

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »