HomeCelebrities VillasKibariye'den kuaförüne şok!

Kibariye’den kuaförüne şok!

     Olay, geçtiğimiz perşembe günü Kadıköyde bulunan bir kuaför dükkanında meydana geldi. İddiaya göre, eşi Ali Küçükbalçık ile birlikte kaynak saç yapan bir işletmeye gelen sanatçı Kibariye, 3 saat süren işlem sonrası aldığı hizmetin bedeli olan 4 bin 200 lira tutarındaki borcunu ödemeden dükkandan ayrıldı.

İŞLETME SAHİPLERİNİN NUMARASINI ENGELLEDİ
Ödeme alamayan iş yeri sahipleri ise Kibariyenin danışmanı ile iletişime geçerek, ödeme yapılmasını talep edince araya Kibariyenin eşi Ali Küçükbalçık girdi. Küçükbalçık ise bu tutarı ödemeyecekleri belirterek, telefonu kapattı ve işletme sahiplerinin numarasını engelledi. Hayatının şokunu yaşayan işletme sahibi ise, “Dükkanımıza dünya starı geldi diye düşünmüştük…” diyerek, yaşanılanlara tepki gösterdi. “ÖDEME YAPMAYACAĞIZ DİYEREK, TELEFONU SURATIMA KAPATTI”
Yaşanan olaya ilişkin konuşan işletme sahibi Kiraz Kıran, “Kibariye Hanım dükkanımıza geldi. Kaynak saç işlemi yaptık. Normal müşteriden parayı önceden talep ediyoruz. Kibariye Hanımı görünce “Dükkanımıza dünya starı geldi” diye düşündük. Önden ödeme talep etmedik. O da işlem sonunda tutan 4 bin 200 liralık borcunu ödemeden çıkarak, gitti. Menajeri ile iletişime geçtik. Bizden IBAN numarası istediler, gönderdik. Elimize para geçmeyince bu sefer eşi Ali Beyi aradık. Kendisi bize sponsor olmamızı teklif etti. Biz de bu teklifi kabul etmeyince bu parayı ödemeyeceklerini söyleyip, telefonu suratıma kapattı. Halbuki biz Kibariye Hanımı görünce rahatsız olmasın diye dükkanı müşteriye kapatmıştık. Tüm personelimiz onunla ilgileniyordu. Keşke böyle olmasaydı” diye konuştu.

kaynak ; habertürk

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »