HomeCelebrities VillasEuphoria Agean Resort Thermal Hotel’de Konaklayan Resul Dindar Femke Sahne'de hem coştu...

Euphoria Agean Resort Thermal Hotel’de Konaklayan Resul Dindar Femke Sahne’de hem coştu hem coşturdu!

Urla ilçesi Femke Steakhouse’da sahne alan Karadeniz müziğinin sevilen ismi Resul Dindar, hem coştu hem coşturdu. Konserde tulumun ve kemençenin sesini duyan horona koştu.
Karadeniz müziğinin sevilen isimlerinden Resul Dindar, Urla ilçesinde bulunan Femke Steakhouse’da çok renkli bir konsere imza attı. Çok enerjik bir şarkıyla sahneye giriş yapan Dindar, daha sonra söylediği şarkılarla konser alanını dolduran müzik severleri coşturdu. Şarkılarda tulumun ve kemençenin sesini duyan müzik severler, Femke Sahne alanında bir anda horon oynamaya başladı. Halay ve oyun havasıyla doyasıya eğlendikleri konser renkli görüntüler oluşturdu. Eğlence gecenin geç saatlerine kadar hiç ara vermeden sürdü.

Yoğun ilgi gösterildiği konserde Resül Dindar, Karadeniz’e özgü eserlerini seslendirirken Femke Sahne alanını dolduran müzik severleri zaman zaman seslendirdiği hareketli şarkılarıyla coşturdu. Bitmeyen enerjisiyle Karadeniz müziğinin sevilen ismi Resul Dündar; “Sahne bizlerin değil; sahne sizlerin, sahne emekçilerindir, sahne hepinizindir..” sözleriyle seyircilere coşkulu gece yaşattı. Eğlence gecenin geç saatlerine kadar hiç ara vermeden sürdü.

Femke’de sahne alan Resul DİNDAR ve ekibi konaklama yaptıkları Otel olan Euphoria Agean Resort&Thermal Hotel Genel Müdürü Erçin YALÇIN’a ve ekibine gösterdikleri ilgi alaka ve güleryüzlü evsahipliğin’den dolayı teşekkür etti.

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »