HomeCelebrities VillasElbistan ilçesinde düzenlenen Elbistan Festivali, Cem Adrian konseri ile başladı

Elbistan ilçesinde düzenlenen Elbistan Festivali, Cem Adrian konseri ile başladı

Elbistan’da Bayram

Kahramanmaraş’ın Elbistan ilçesinde düzenlenen Elbistan Festivali, Cem Adrian konseri ile başladı. Festivalde insan seli yaşanırken, on binlerce kişi Adrian’ın şarkıları ve türküleri ile keyifli dakikalar geçirdi. İkinci gün ise Memet Erdem romantik şarkıları ile herkesin beğenisini topladı.

Elbistan Belediye Başkanı Mehmet Gürbüz ev sahipliğinde Elbistanlılar olmak üzere gurbetçiler ve Türkiye’nin birçok yöresinde yaşayan Elbistanlılar ile çevre il ve ilçelerden gelen on binlerce kişiyi buluşturan Elbistan Festivali, kortej yürüyüşü ile başlarken ilk gün ünlü şarkıcı cem Adrian sahne aldı.

Kendisinin Kerem Bürsin’e benzetildiği sorusuna esprili bir dille cevap veren Adrian, “İnsan insana benzer ama o benden daha yakışıklı. Kendisine de söyledim zaten” dedi. İkinci gün sahne alan romantik prens Mehmet Erdem ise konser boyunca romantik şarkılardan oluşan şarkılarını seslendirdi.

Aslen Malatyalı olduğunu ve ailesinin bir süre Elbistan’da yaşadığını söyleyen Erdem, adeta ikinci memleketinde konser verdiğini söyledi.

Haber ali osman arli

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »