HomeCelebrities VillasDünyada yeni moda bebeklere komik yüz boyama

Dünyada yeni moda bebeklere komik yüz boyama

Annem bebeğe ‘kötü’ kaşları çiziyor ve sonuç çok komik
Yüksek kaş mizahı.
28 yaşındaki Oregon kadınının bebeğine kötü kaşlarını vererek karantina sıkıntısını iyileştirme konusundaki komik girişimi, 8 Nisan’dan bu yana 1 milyondan fazla görüş alan TikTok’u yaktı.
“Kaşlarla eşleştirdiği ifadeleri görmenin komik olacağını düşündük!” Soyadının gizlilik nedeniyle saklanmasını isteyen Morgan, Jam Press’e anlatıyor. Birinin annesi alışılmadık kaş işini çekmeye karar verdiğini söyledi çünkü “TikTok karantina sırasında yapılacak şey oldu”.
“Brows Gone Wild” başlıklı yeni viral video , kızı Leighton Mae Rose’u dev, emoji-esque sahte kaşları tarafından kolaylaştırılan bir dizi “kötü” ifadeye dikkat çekiyor.
Bir sonraki klipte Morgan, kül-kahverengi bir gölgede mikro kaş kalemi kullanarak Groucho Marx’ı çağrıştıran makyajına nasıl ulaştığını gösteriyor.
Söylemeye gerek yok, tyke’nin epik kaş alayının dikişlerde sosyal medyası vardı.
“Bunu çok seviyorum,” diyen TikTok’ta yeni bir şablon hayranı olan yeni bir hayranı haykırdı. “Bunu büyük bebeğime yapmak zorundayım.”
Bir başka sosyal medya komedyeni, bebeğin Leighton Mae Rose’un “görünüşe göre aynı anda hem bebek hem de büyükanne gibi görünmesine” şaka yaptı.
“İnsanları gülümsetmeyi seviyorum!” diyor viral yanıtı “oldukça çılgın” diyen Morgan. Ayrıca benzer şekilde komik bir etki için iki bebek kaş videosu daha çekti .
Ancak, Morgan muhalifler tarafından cesaretini kırmayacak. “İnsanlar internette çok acımasız olabilir” diyor “akıl sağlığı nedenleriyle” olumsuz yorumları görmezden gelmeyi tercih eden doğaçlama güzellik uzmanı.
“Güzel kızımız ve diğer insanların günlerini aydınlatmak için eğlenme, yaratma ve paylaşma yeteneği için minnettarız” diye ekliyor gururlu anne.
Ve kilitlenme sırasında eğlenmeye devam etmek için gülünç girişimler alanında, Morgan’ın bebek taraması, TikTok’un iğrenç “pantolonunu çiş” ve “kaka bulaşma” zorluklarına kıyasla kesinlikle sönüyor .

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »