HomeGenelBir Rus bayanla konuşulacak konular

Bir Rus bayanla konuşulacak konular

Bu dünyada herkesin en az bir hikayesi vardır, sözünü unutma sakın. Bu söz, bayanlar için de geçerlidir ve “bayanın iç dünyasını deşmenin en güzel yolu” bayanı konuşturmaktır. Evet, birazdan öğreneceğin sohbet konularını incelerken, özellikle bayanın konuşmasını sağlamaya çalışmalısın. Çünkü bayanlar, konuştukça aşık olurlar, tabi karşılarındaki erkek, dinlemeyi seven bir erkekse.

1- Burçların ilginç âlemi

Bayanların en çok merak ettiği ve neredeyse her ortamda dile getirdiği burçlar hakkında konuşmak “bayanın tatmin olmasını” sağlayacak en etkili faktörlerden biridir. Bu nedenle hangi burcun ne gibi özelliklere sahip olduğunu, burçlar hakkındaki bilgilerin kökeninin ne olduğunu ve “yükselen burç-alçalan burç” gibi kavramları bilmelisin.

Bayanla burçlar hakkında konuşmaya başlamak, onların kendilerini sohbete kaptırmaları için oldukça güzel bir girişimdir ve kendisini sohbete kaptıran bir bayan, karşısındaki erkeğe yaklaşmaya başlamış demektir.

2- Yüz okuma sanatı

Bayanla konuşulacak konulardan biri de “yüz okuma sanatı” dediğimiz sanattır ve bu sanatla ilgili olarak da “karakter analizi” yapılır. Yüz okuma da, kadınların ilgisini aşırı derecede çeken alımlı konulardan biridir ve kadınlar, bu tür konulara dair bilgi sahibi olmak için can atarlar.

Tabi sadece bilgi sahibi olmayı değil, başkalarının (özellikle de bir erkeğin) kendileri hakkında analiz yapmasını isterler. Dolayısıyla bu tür konuları işlerken mümkün mertebe, bayanın analizini yapmaya çalış, tabi bunun için de az biraz bilgi sahibi olman gerekir.

3- Kadın-erkek ilişkileri

Bir bayanla konuşulacak konular içerisinde başı çeken konulardan biri de şüphesiz ki kadın-erkek ilişkileridir. Bu konu, öylesine geniş ve sınırsız bir alana sahiptir ki istediğin konuya sözü çekebilir, istediğin şeyi bayandan öğrenebilir ve her istediğini ona yaptırabilirsin.

4- Ders konuları

Neredeyse herkesin bir şekilde okul okuduğu günümüzde ders konuları ve derslerin kendisi, yeterince geniş bir konu olarak önümüzde durur. Bu konu, seni en az iki saat idare eder. Hatta istersen ve biraz da zekice davranırsan konuyu bayağı dallanıp budaklanırabilir,ders konularının eğlenceli yönlerini de gündeme getirebilirsin. Kısasa bu konuda da marifet, konuşulan konuda değil konuşan kişide yani sende.

5- Çocukluk anıları

Söz okul anılarından açılmışken bir de çocukluk anıları üzerinde durmak şart. Bayanların hem babaları hem de anneleri ile iletişimleri, birçok erkekten farklı olduğu için onların anıları da oldukça ilginç olabiliyor. Gerçi bazı bayanlar, çocukluk anılarına dair konuşmayı istemez ama samimi bir erkek dinleyici bulan her bayan, çocukluk anılarını anlatmayı ister. Tabi bu arada sen de kendi ilginç çocukluk anılarını anlatarak sohbeti uzatabilirsin.

6- Seyahat anıları

Bayanların genellikle erkeklere nazaran daha az seyahat ettikleri bilinir, ne var ki az yaşanan şeyler daha kalıcı olabiliyor. Örneğin birçok üniversite mezunu, bazı ilkokul arkadaşlarının ismini hatırlamaz. Ama birçok ilkokul mezunu öğrenci, ilkokul arkadaşlarının neredeyse hepsinin ismini hatırlar. Dolayısıyla bayanlar da az seyahat etmiş olsalar da o yolculuklarını anlatmak isterler, çünkü onlar için yolculuk oldukça farklı bir deneyim haline gelmiştir.

Tabi, birçok erkekten çok fazla yolculuk yapan bayanlar olduğunu da biliyoruz. Öyleyse bayanla konuşulacak konular arasında yolculuk anıları, güzel bir yer tutar.

7- Diziler ve filmler

İzlenen diziler ve filmler üzerine konuşmak, en verimli konulardan biridir ve bir ömür devam edebilir. Çünkü sohbet esnasında dizilerdeki ve filmlerdeki karakterlerden tutan oradaki olay örgüsüne kadar birçok değişik konuya temas etme imkanınız var. Kaldı ki aynı filmi veya diziyi izlemişseniz konuyu istediğiniz kadar uzatıp “ortak noktalarınız”a da vurgu yapabilirsiniz.

8- İnsani duygular

Bayanlar, duyguların sultanı olarak bilinir çünkü bayanların duygusal yönü erkeklere nispeten çok daha zengin ve köklüdür. Bu nedenle bir bayanla duygular üzerine konuşmak, sizi oldukça ilginç mecralara götürebilir. Size önerimiz, duygular konusuna özellikle ağırlık verip bu konuyu enine boyuna incelemeye çalış.

9- Düşünce farklılıkları

Bayanlar, erkeklerin düşüncelerini her zaman olmasa da merak ederler. Yani bir erkeğin nasıl düşündüğünü ve kendisinden farklı “düşünce boyutları”nı çoğu kez bilmek isterler.

İşte bu bağlamda, bayana bilmek istediği şeyi verip kadın-erkek düşünceleri üzerine konuşabilirsin. Aynı zamanda, insanların neden farklı düşündükleri üzerine de birçok farklı örnekle değişik görüşler sunabilirsin.

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »