HomeCelebrities VillasBilim adamları dünyanın en güzel vücuda sahip kadını seçti.

Bilim adamları dünyanın en güzel vücuda sahip kadını seçti.

Dünyanın en güzel kadınının 38 yaşındaki büyük beden manken olduğu ortaya çıktı! Bilim, erkeklerin hafif kilolu kadınlardan hoşlandığını kanıtladı.

2020’de Teksas Üniversitesi’nden bilim adamları bir araştırma yaptı. Araştırmacılara göre gerçek erkekler tarafından en çok beğenilen oranları arıyorlardı.

Ve böyle bir kadın bulundu – 38 yaşındaki İngiliz aktris ve büyük beden model Kelly Brook olduğu ortaya çıktı. Araştırma, boy, kilo, saç uzunluğu ve yüz şekli dahil olmak üzere çeşitli görünüm parametrelerinin analizine dayanmaktadır.

Kelly Brook kendini güzellikleri inkar etmiyor ve diyetleri tanımıyor. Ama kız çok fazla fitness yapıyor, spor salonunda saatlerce kayboluyor. Bu, yiyeceklerden alınan tüm kalorilerin şekle uyumlu bir şekilde dağıldığı anlamına gelir. Sonuç olarak, biraz dolgun ama çok iştah açıcı bir kadın figürü elde ediyoruz.
Bilim adamları, anketlere, tepkilere ve matematiksel olarak açıklamaya bakılırsa, erkeklerin hafif kilolu kadınlara zayıf kadınlardan daha fazla ilgi duyduğunu söylüyor.

Birkaç yıl önce, Kelly 6 kg daha az ağırlığındaydı, ancak hala klasik modelleme işine alınmadı ve ona “dolu” dedi. Sonuç olarak, birkaç kilo daha aldı ve büyük beden kategorisine geçti.

Kelly’nin doğası gereği böyle bir görünüme sahip olması ilginçtir – hiç plastik cerrahi yapmamıştır. Böyle kızlar hakkında derler – sağlık, kan ve sütle dolular!

Aynı zamanda, Kelly, okul yıllarında sürekli şişman olarak alay edildiğini hatırlıyor. güzellik yarışmalarının nesi var


Dünyada pek çok güzellik yarışması var ama sen ve ben oradaki kriterlerin öznel olduğunu anlıyoruz. Moda endüstrisi var, güzellikleri güzellik ilkesine göre değil zevklerine ve standartlara uygunluğuna göre seçen bir jüri var. Sonuç olarak, acı verecek kadar zayıf kadınlara en güzel denir. Bilim adamları bu konuda daha objektif.

 

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »