HomeCelebrities VillasAzgın müşteriler için açıkhava kulübü

Azgın müşteriler için açıkhava kulübü

AZGIN MÜŞTERİLER İÇİN

Striptiz kulübü, koronavirüs nedeni  ile kapatılınca, arabanın içinden dansları seyrettiler

centilmenlik kulübü, koronavirüs dolayı kapandığı için ,açık havada Show yaparak bir yolunu buldular: arabaya binerek izlediler , gogo kızlar dans ettiler.

Virginia Beach’teki Minx Gentlemens Club’da müşteriler, arabaların içinde kalarak, cömertçe gogo kızları direklerde dans etmesini izlediler ama  sosyal mesafeyi korudular.

Drive-thru strip club’un sosyal medyadaki videosunda, bikinili dansçılar derme çatma dış mekanda yavaş giden müşterilerin dikkatini çekmek için yarışıyorlardı.

Bazı dansçılar araba camlarına atılan faturalarda duş alırken, diğerleri araçlara ulaşmak için çöp toplayıcı kullanarak ipuçlarını müşterilerden aldılar.

Virginia Valisi Ralph Northam gelen bilgiden sonra , devlet kademeli konuşarak yeniden açma planının ayrıntılarını paylaştılar.

15 Mayıs’tan itibaren eyaletteki restoranlarda açık oturma alanına izin verilecek.

Virginia, 850 ölümle 25.070 COVID-19 vakası geçirdi.

Minx, ülke çapında işletmeleri kapanmaya zorlayan koronavirüs pandemisi sırasında bir sürüş modeline dönen ilk striptiz kulübü değil.

Yakın bir Cuma gecesi, tanga, pasties ve diğer açıklayıcı kıyafetlerle kaplı dansçıları görmek için sıraya giren otomobil hatları vardı.

Las Vegas’taki Little Darlings, ayrıca çıplak çıplak şerit takılıyor.

Bir çalışan KSNV-TV’ye “Konuklar ön kapıya kadar gidebilir ve dansçıların 6 metrelik ayırma kuralıyla ayrılmış olması ve arabalarının koltuğundan tamamen çıplak bir gösterinin tadını çıkaracakları” söylediler .

 

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »