HomeCelebrities VillasAntalya'dan yeni bir yıldız daha doğuyor. Tolgahan Karataş Makyaj Sanatçısı

Antalya’dan yeni bir yıldız daha doğuyor. Tolgahan Karataş Makyaj Sanatçısı

ANTALYA’da Oğuz Kuyumculuk sahibi Oğuz Temel, Oğuz Diamond Lara Premium açıldı. İş, sanat ve siyaset dünyasının bir araya geldiği açılış, sanatçıların yanı sıra Antalyalı mücevher sevdalıları oradaydı.


Oğuz Temel’e açılışta eşi Ceren ve oğlu Oğuz yanlık bırakmadı. Kentin tanınmış isimlerinin yanı sıra İstanbul’dan çok sayıda mücevher meraklısının da yer aldığı açılışta, birbirinden değerli mücevherler tanıtıldı. Şarkıcı Hande Yener, Tuğba Ekinci,Tolgahan Karataş ve taçlı manken Duygu Çakmak ve oyuncu Beste Kanarda’ da pırlantaları inceledi. Açılış için bir araya gelen Hande Yener ve Tolgahan Karataş kameralara konuştular.

Uzun yıllar Antalya’da makyaj  sanatçılığı yapan Tolgahan Karataş, bir çok ünlü sanatçının makyajlarını yapmaya başladıktan sonra, Antalya’dan İstanbul’a gitme kararı aldı.

Antalyalı olan ünlü popçu Hande yenerin desteğiyle artık Tolgahan’da İstanbullu olacak.

Bir çok alanda ünlü çıkartan Antalya, şimdi makyaj alanında da bir ünlü çıkartacak.

Antalya’dan çıkan ünlüler ;

Korhan Erduran 1988
Gülriz Sururi 1929
Arif Verimli 1954
Ece Gürsel 1982
Sezen Cumhur Önal 1938
Özlem Yıldız 1980
Hatice Şendil 1983
Şenay Akay 1980
Serenay Sarıkaya
Emre Aydın
Deniz Seki
Hazal Kaya

Hande Yener

Levent Yüksel

Levent Yüksel 21 Ekim 1964 Antalya doğumlu olan Türk pop müzik şarkıcısı. Sezen Aksu’nun yetiştirdiği yorumculardandır. Antalya Lisesi mezunlarındandır.


Burak Yılmaz

Burak Yılmaz 15 Temmuz 1985 tarihinde doğmuştur. Bir dönem Beşiktaş`ta kalecilik yapan Fikret Yılmaz’ın oğludur ve Antalyaspor’un altyapısında futbola başlamıştır. 2006-07 sezonunda Beşiktaş’ta 2008’de Manisaspor’da 2009’da Fenerbahçe ve Eskişehirspor’da forma giyen Yılmaz, 2010 yılında Trabzonspor’a transfer olmuş ve 2011-12 sezonunda 33 golle gol kralı olmuştur.


Mehmet Özgür

Mehmet Özgür, Türk tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu. Antalya Büyükşehir Belediye Tiyatrosu Genel Sanat Yönetmeni. İstanbul Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nden mezun olan Mehmet Özgür, sanat yaşamına, Antalya’da bir dil kursunda katıldığı tiyatro etkinliğiyle 1988 yılında başladı.


Rüştü Reçber

10 Mayıs 1973 Antalya Korkuteli doğumlu kaleci Türk ve dünya futbol tarihinin en iyi kalecileri arasında yer alır. 2003 yılında dünyanın en iyi 3. kalecisi olarak seçilmiştir. Ayrıca; futbol efsanesi Pelé tarafından, yaşayan en iyi 100 futbolcudan biri olarak seçilerek FIFA 100 listesinde yer almıştır. Şu anda Türkiye Milli Takımlar genel koordinatörü görevini üstlenmektedir.

İrfan Değirmenci

Gazeteci ve haber spikeri İrfan Değirmenci 3 Kasım 1977 Antalya doğumludur.


Coşkun Göğen (Tecavüzcü Coşkun)
Coşkun Göğen 5 Haziran 1946 Antalya doğumlu Türk sinema oyuncusudur. Sinemada üstlendiği rollerden dolayı Tecavüzcü Coşkun lakabı takılmıştır.. Antalyaspor taraftarı olarak takımın amigoluğunu yapmaktadır. Ayrıca Antalya’da bar işletmeciliği de yapmaktadır.


Burcu Biricik
4 Mayıs 1989 tarihinde Antalya’da doğdu. 2006 yılında Antalya’da düzenlenen güzellik yarışmasında “Akdeniz Kraliçesi” seçildi. Lise yıllarında katıldığı tiyatro festivalinde ödül aldıktan sonra profesyonel anlamda oyuncu olmaya karar veren Biricik, Ege Üniversitesi Arkeoloji bölümünde lisans eğitimini tamamlarken, aynı zamanda da Bornova Belediyesi Şehir Tiyatrosu’nda oyunculuk eğitimi aldı.

Ekin Koç
Ekin Koç, Türk sinema ve dizi oyuncusu. Ekin Koç, Antalya’da dünyaya geldi. Lise eğitiminin ardından İstanbul Bilgi Üniversitesi İşletme Bölümünde eğitimine devam etti. Akademi 35 Buçuk Sanat Evi’nde oyunculuk eğitimi aldı. Oyuncu olarak ilk kez 2013’te Sana Bir Sır Vereceğim isimli dizide yer aldı.


Ali Çelik
Ali Çelik, Türk oyuncu. Birçok dizide oyuncu olarak görev yapmıştır. Devlet tiyatroları sanatçısıdır. Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Oyunculuk Bölümünden 1998 yılında mezun olmuştur.

Musa Uzunlar
Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nden 1985 yılında mezun oldu ve Devlet Tiyatrolarında göreve başladı. Bursa, Ankara ve İstanbul Devlet Tiyatroları’nda oyuncu ve yönetmen olarak görev aldı. Devlet Tiyatroları’ndaki yönetim görevlerinin yanı sıra Devlet Tiyatroları Spor Kulübü’nde ve Devlet Opera ve Balesi Çalışanları Vakfı TOBAV’da da yöneticilik yaptı.

 

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »