HomeCelebrities VillasAkıllı ,Amerikalı turist, uçakta bagaj kurallarını nasıl aldatacağını anlattı

Akıllı ,Amerikalı turist, uçakta bagaj kurallarını nasıl aldatacağını anlattı

Amerikalı bir turist , TikTok’ta uçakta ek el bagajının ücretsiz taşınması yöntemini “tanıttı” . Kurnaz “manevrası”, birçok uyanık havayolunun katı kurallarına rağmen, yolcuları neredeyse her ek öğe için ekstra ödeme yapmaya zorlayarak, özellikle yumuşak olanlar olmak üzere ek kişisel eşyaları ücretsiz olarak getirmenize olanak tanır. Tabii ki, bu öncelikle turistlerden mümkün olduğunca fazla para almak için her türlü dürüst olmayan kuralı getirmesiyle ünlü düşük maliyetli havayollarını ilgilendiriyor.

Bir sosyal ağda yayınlanan bir videoda bir turist, kişisel eşyalarını bir uçak yastığı için bir yastık kılıfına nasıl koyduğunu, ardından fermuarını çektiğini, yanına aldığını ve sakince onunla uçağa nasıl gittiğini gösterdi. Turist abonelerine “İdeal bir seyahat hilesi – yastık bedava uçar” dedi.

Turistin becerikliliği halkın onayını aldı. Gönderi 435.000’den fazla görüntüleme ve yüzlerce coşkulu yorum aldı. “Ben de bunu yaz aylarında neden bilmiyordum, daha çok elbise alırdım”, “Mutlaka böyle bavulları taşımaya çalışacağım” yazıyorlar.

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »