HomeCelebrities VillasZengin ve ünlüler bu yaz yatları ile neredeler

Zengin ve ünlüler bu yaz yatları ile neredeler

Göz alıcı ünlüler bu yaz sosyal medya yayınlarımızı süper yat tatillerinden çarpıcı karelerle doldurdu ve şimdi ayrıntılı bir harita bu büyük gemilerin bu ay tam olarak nerede olduğunu ortaya çıkardı.

Elton John, Julia Roberts ve Robbie Williams da dahil olmak üzere dünyanın zengin ve ünlüleri, haftada 352.000 dolara varan süper yatlarla, kalabalıktan ve Covid-19 tehdidinden kaçarak, arkadaşları ve aileleriyle Akdeniz’e yelken açıyor.
Ağustos ayı için gemilerin nereye yerleştirildiğini araştıran bir harita yayınlayan BloombergQuint’in araştırmasına göre İtalya, süper yatlar için en popüler destinasyon olarak ortaya çıktı.

Kendall Jenner, Paris Hilton, Dwyane Wade ve Gabrielle Union gibi ünlülerin bu ay İtalya açıklarında demirleyen yatlarda bazı ışınları yakaladığı görüldü.

Başka bir yerde, şarkıcı Robbie Williams ve eşi Ayda, çocuklarını Türkiye’de güneşte sırılsıklam bir tatil için kaçırırken, Tamara Ecclestone, kocası Jay Rutland ve kızları Serena ve Sophia ile bir yatta Hırvatistan’a pastoral bir seyahatin keyfini çıkardı.
Bloomberg tarafından derlenen izleme verilerine göre, son beş gün içinde İtalya’da 228 süperyat olduğu bildirildi, geçen yılın aynı dönemine göre 20 gemilik bir artış . İkinci sırada ise geçen yıla göre 43 yat azaltan ABD yer alıyor.

Julia Roberts

Ağustos ayının ikinci haftasında, Pretty Woman’dan Julia Roberts (resimde), 19 yaşındaki kocası, görüntü yönetmeni Daniel Moder ve üç çocuğuyla Positano’da lüks bir yatta tatil yaparken görüntülendi.

Çarpıcı Amalfi Sahili’nin arka planında görünen 53 yaşındaki Julia, Emmy ödüllü üç çocuk babası beyaz tişörtünü çıkarıp denize atlamadan kısa bir süre önce devasa geminin güvertesinde 52 yaşındaki Daniel ile dudaklarını kenetledi.

Julia, kocasının suya atlamasını izledi ve çifte, 16 yaşındaki ikizleri Hazel ve Phinnaeus ile suya atlarken eğlenen 14 yaşındaki oğulları Henry de katıldı.

Aile, Apple Inc.’in eski Tasarım Direktörü Jony Ive ve eşi Heather Pegg’e yatta katılırken şık bir seyir izliyordu.

Ürün tasarımcısı, 27 yıl sonra 2019’da kendi tasarım firması LoveFrom’u kurmak için Apple’dan ayrıldı.

Jony’nin seyahat ettikleri Athena adlı tekneyi kiraladığına inanılıyor. Royal Huisman tarafından 2004 yılında İnternet girişimcisi James H. Clark için inşa edilmiştir.

Beş odası ve 19 mürettebatıyla 10 misafirini ağırlayabilen gemi, 2012 yılında 95 milyon dolar fiyatla satışa çıkmış, iki yıl sonra 75 milyon dolara düşürülmüştü.

Tekne satılamadıktan sonra, haftada yaklaşık 352.000 $’dan charter için uygun olarak listelendi ve 2019’a kadar talep edilen fiyat 45 milyon $ olarak listelendi.

Athena, bir master süit, üç çift kişilik kabin ve bir ikiz kabine sahiptir. Yatın kendi spor salonu da bulunmaktadır.

Paris Hilton

ABD’li yıldız Paris Hilton (resimde), kocası müstakbel nişanlısı Carter Reum ile İtalya kıyılarında güneşte sırılsıklam bir yat gezisinin keyfini çıkarıyor.

ABD’li yıldız Paris Hilton, eşi müstakbel nişanlısı Carter Reum ile İtalya kıyılarında güneşte sırılsıklam bir yat gezisinin keyfini çıkarıyor.

Bugün Sardunya’da görüntülenen sosyetik 40 yaşındaki, Akdeniz tatillerinde lüks bir hayat yaşamaya devam ederken nişanlısıyla birlikte PDA’yı doldurdu.

Çarşamba günü, otel varisi Korsika’da lüks bir katamaranda bir dizi poz verirken yine en iyi hayatını yaşarken resmedildi.

Paris, göz alıcı enstantanelerini 15.6 milyon Instagram takipçisiyle ‘Captain Paris in Paradise’ şakalı başlığıyla paylaştı.

Dünyanın önde gelen tasarımcısı ve lüks özel yapım katamaranlar ve katamaran-süper yatlar üreticisi olarak tanımlanan gönderide Sunreef Yachts’ı etiketledi.

New Atlas’a göre, fiyatlandırma kişiselleştirmeye bağlı olarak değişiyor gibi görünüyor, ancak Sunreef’in tamamen özel bir katamaran için yaklaşık 7,3 milyon dolarlık bir fiyat teklif ettiği bildiriliyor.

Gemide genellikle iki misafir kamarası, bir çocuk kamarası, tamamı en-suite banyo ve dört mürettebat kamarası bulunur. Ana süit, giyinme odası ve banyoya doğrudan erişime sahiptir. Ayrıca bir yemek alanı ve salonun yanı sıra güneşlenme olanakları ve çok sayıda depolama alanı da bulunmaktadır.

Tamara Ecclestone

Tamara Ecclestone (resimde), kocası Jay Rutland ve kızları Sophia, yedi ve Serena, 11 aylık hayallerinin Hırvatistan’a yaptığı gezinin enstantanelerini paylaştığı için hayranlarını kıskançlıkla dolduruyor.

Tamara Ecclestone, yedi yaşındaki kocası Jay Rutland ve kızı Sophia ve 11 aylık Serena ile hayallerindeki Hırvatistan gezisinin enstantanelerini paylaştığı için hayranlarını kıskançlıkla doldurdu.

Babası F1 patronu Bernie Ecclestone olan 37 yaşındaki sosyetik oyuncunun ve ailesinin 45 metrelik yat Tirea’da seyahat ettiği düşünülüyor.

Bir master süit ve dördü çift kişilik kabin olmak üzere beş odasında 10 kişiye kadar misafir ağırlayabilmektedir. Gemide bir spor salonu ve plaj kulübü bulunuyor ve haftada 187.000 £ gibi göz kamaştırıcı bir fiyata kiralanabiliyor.

Bu hafta Instagram’da takipçileriyle daha da fazla tatil fotoğrafı paylaşan iki çocuk annesi, Cumartesi günü lüks yat gezisi için leopar desenli bir mayo giyerken inanılmaz görünüyordu.

Tamara, beyzbol şapkası ve şık tasarımcı renk tonlarıyla kombinlediği tek parça busty ifadesiyle hayrete düşürdü.

Ayrıca bileklerine, her bir bilekliğin üzerinde kızının Sofya için Serena ve Fifi isimlerinin yer aldığı kişiselleştirilmiş altın bilezikler taktı.

Robbie Williams

Bu ayın başında, Robbie Williams ve eşi Ayda, çocuklarını Türkiye’ye güneşte sırılsıklam bir tatil için kaçırdı ve aile, lüks bir yattan denize atlarken bir patlama yaşadı.

Ailenin 2003 yılında ABD’li Trinity tarafından inşa edilen 43.58m uzunluğundaki Keyla Yatında olduğu sanılıyor. En son 2011 yılında bilinmeyen bir fiyata satılan süperyatta 10 kişiye kadar misafir ağırlanıyor.

Çocuklara özel bir üst salon, güneşlenme terası ve üst güverte alanı bulunmaktadır. Dışarıda, 14 kişilik büyük bir yuvarlak masanın yanı sıra masa başına 4 kişilik yemek masasına dönüştürülebilen iki sehpa içeren bir yemek alanı bulunuyor.

Şarkıcı ve ailesi hala bir süper yatta tatilde gibi görünse de, hala Keyla’da olup olmadıkları belli değil.

Geçen Cuma, Robbie ve eşi Ayda, Formentera’da arkadaşlarıyla sahilde yemek yediler, cesur şarkıcı 47, restorandan lüks teknelerine yüzmeye karar verdiler.

42 yaşındaki Ayda, botla büyük gemiye nakledildi, ancak hit yapımcısı kocasına yeniden katıldığında güzel sulara dalmanın tadını çıkardı.

Elton John

Rocketman şarkıcısı (resimde), kocası David Furnish ile Avrupa tatilinin tadını çıkarmaya devam ederken Fransa’nın Nice kentinde lüks yatına binerken görüldü.

Temmuz ayı sonlarında, Sir Elton John, Güney Fransa’daki tatilleri sırasında kocası David Furnish ile Akdeniz’de bir tekne gezisinin keyfini çıkardı.

74 yaşındaki şarkıcı ve 58 yaşındaki kocası, Hercules II adlı yata binmeden önce maiyetiyle birlikte limana geldi. 32.91 m uzunluğunda olduğu düşünülen gemi, dört kabin ve beş mürettebat ile dokuz misafir ağırlıyor.

Bu arada Çarşamba günü, Rocketman şarkıcısı, kocası David Furnish ile Avrupa tatilinin tadını çıkarmaya devam ederken Fransa’nın Nice kentindeki lüks yatına binerken görüldü. Ancak bunun hala Hercules II yatı olup olmadığı belli değil.

Dünya çapındaki veda turnesine ara veren müzik efsanesine, dost David Walliams ve yapımcı Andrew Watt da katılarak, gelecek için bir işbirliği planlayabileceklerini ima etti.

Daha önce şarkıcı Rita Ora ile çıkan Andrew’a, okyanusa açılmadan önce tekneye bindikleri sırada kız arkadaşı Charlotte Lawrence eşlik etti.

Göz alıcı stil anlayışını sergileyen Elton, teknesine giderken cesur Gucci şortları ve uyumlu ayakkabılar tercih etti.

Rebel Wilson

Rebel Wilson (resimde) yazını bir süper yatta Avrupa tatilinin tadını çıkararak – Akdeniz’i dolaşarak ve İtalya ve Fransa’nın manzaralarını izleyerek geçirdi.

Rebel Wilson yazını bir süper yatta Avrupa tatilinin tadını çıkararak, Akdeniz’i dolaşarak ve İtalya ve Fransa’nın manzaralarını izleyerek geçirdi.

Haftada 320.000 dolara mal olan Hello!’ya göre Twizzle adlı kiralık yatta arkadaşlarıyla tatil yapıyor.

57,5 metrelik süper yat, en iyi iç tasarım ve en iyi eğlence alanı için iki ShowBoats Tasarım Ödülü de dahil olmak üzere birçok ödüle sahiptir.

Aynı zamanda şu rekreasyon tesislerine de sahip olduğu bildiriliyor: paddleboards, tüplü dalış ekipmanları, şnorkelli yüzme ekipmanları, kanolar ve su kayağı.

Bununla birlikte, Rebel, bir dizi vitamini onaylarken seyahatleri hakkında ağıt yaktığı için ateş altında kaldı. 41 yaşındaki oyuncu, Cuma günü Instagram’da paylaştığı iki fotoğrafta, bir markanın harikalarını bir arada yaşatırken yatta poz verdi.

Pitch Perfect yıldızı, başlığına şunları yazdı: ‘Teknemi hiçbir şey sallamıyor… seyahate geri dönmenin getirdiği stres bile! @ollywellness Hoşçakal Stres takviyelerimi seviyorum. Bu lezzetli sakızlar, kötü hislere BARIŞ ÇIKAR dememe yardımcı oluyor.’

Yine de takipçiler, gönderiyi ‘ses sağırlığı’ olarak eleştirmek için hızlı davrandılar ve birçoğu milyonlarca kişinin henüz bir tatilin tadını çıkaramadığına dikkat çekti.

Biri şöyle yazdı: ‘Seyahat etmeye geri dönmenin getirdiği stres? Seyahat etmek zor olmalı. Sanırım sadece seyahat etmeyi hayal edebilecek bir milyar insan var. Harikasın ama bu reklam değil.’

Alicia Keys

Bu yaz süperyatın bir başka hayranı da, en son 42 yaşındaki kocası Swizz Beatz ve oğulları Egypt, 10 ve altı yaşındaki Genesis ile birlikte Korsika’da bir geziye çıkan Alicia Keys (fotoğrafta) gibi görünüyor.

Bu yaz süperyatın bir başka hayranı da, en son 42 yaşındaki kocası Swizz Beatz ve oğulları Egypt 10 ve 6 yaşındaki Genesis ile birlikte Korsika’yı gezen Alicia Keys oldu.

40 yaşındaki Falling hitmaker, 11 yıllık kocası Swizz ile Fransa’nın güneyinde sakin bir tatilin keyfini çıkarıyor. Çift, hem tatil hem de 11. yıldönümlerini kutlamak için Avrupa’ya gitti.

31 Temmuz’da, duygulu şarkıcı Swizz’e ‘ikiz alevi’ dediği coşkulu bir haraç kaleme aldı.

Şöyle yazdı: ‘Ruh eşleri, Daha derin ruh eşleri, İkiz alevler, Varoluşsal bir deprem, Ruhlarımın aynası, Bütün bunlar iyi ama yine de değerli, değerli aşkımızı tarif edecek kadar güçlü değil!!…

‘Mutlu yıllar aşkım! Wooooooooowwwwwwww daha da iyiye gidiyor!! Bizi kutluyor, onurlandırıyor ve derinden saygı duyuyorum!! İşte çok çok çok daha fazlası için!!!!!’

Ailenin, helikopter pisti ile birlikte gelen ve 30 yolcu kapasiteli 107 metrelik göz alıcı bir gemi olan Andromeda yatında yolculuklarının tadını çıkardığı düşünülüyor.

Lüks yat, Yeni Zelandalı milyarder Graeme Hart için inşa edildi. 2015 yılında denize indirilen ve 2016 yılında tamamlanan gemi, başlangıçta Ulyssess olarak adlandırıldı, ancak 2017’de satıldıktan sonra Andromeda olarak yeniden adlandırıldı.
Gabrielle Union

Gabrielle Union ve kocası Dwyane Wade, aileleri ve arkadaşlarıyla ‘#WadesWorldTour2021’ adını verdikleri tatillerinin bir parçası olarak Akdeniz güneşini içinize çekiyorlar (resimde)

Ve perşembe günü çarpıcı aktris, 18.7 milyon Instagram hayranına ve takipçisine lüks bir yatta yaptıkları seyahatlerle ilgili yeni bir güncelleme yaptı.

Güzel manzaralı Fransız adası Korsika’ya yaptıkları ziyaretin havasını attıktan bir gün sonra Union, Güneydoğu Fransa’daki Saint-Jean-Cap-Ferrat’ta iyi bir hayatın tadını çıkaran çiftin bir dizi enstantanesini paylaştı.

Çiftin, haftalık 230.000 € ile 250.000 € arasında değişen göz alıcı Wellesley yat kiralamasında olduğu düşünülüyor.

56.2 metrelik gemi, merkezi Hollanda’da bulunan Oceanco firması tarafından 1993 yılında özel olarak inşa edilmiş ve en son 2016 yılında yeniden takılmıştır.

Daha önce adı Anedigmi olan, bir master süit, 1 VIP kamara, üç üçlü kamara ve iki pullman yatak olmak üzere 6 odada 12 misafir ağırlayabiliyor.

Ayrıca, konukların yatta jakuzi ve spor salonu ile birlikte rahat ve lüks bir konaklama geçirmelerini sağlamak için 12 kişiye kadar mürettebat taşıma kapasitesine sahiptir.

Heidi Klum

Vay be: Heidi Klum, Ağustos ayının başında pembe bir bikini giyerek Instagram sayfasına çarpıcı fotoğraflar gönderirken, İtalya’daki kaçamağının her santiminin tadını çıkarıyor gibi görünüyordu.


Mutlu günler: Heidi tatilinin çoğunu açıkça yaptı ve Instagram hesabında bir dizi seksi enstantane (resimde) paylaştı.

Ağustos ayının başında, Heidi Klum, Instagram sayfasında birkaç çarpıcı fotoğraf yayınlayarak, çarpıcı İtalyan kaçamağına bir göz atarak hayranlarını memnun etti.

48 yaşındaki model, muhteşem bir sahil şeridinin arka planda olduğu Harle olduğu düşünülen lüks bir yatta fırtına çıkarırken pembe bir bikiniyle inanılmaz fiziğini sergiledi.

Bir dizi kalp emojisi ile birlikte “Buon giorno” adlı inanılmaz gönderiye sadece bir başlık yazdı. Güzel, hassas zincir detaylarına sahip cimri iki parçalı modelde tonda karın kaslarını ve kıvrak bacaklarını sergiledi.

Mükemmel kumsal görünümünü bir çift göz alıcı güneş gözlüğü ile süsledi ve sarı buklelerini kumsal dalgalar halinde omuzlarına doladı.

Daha sonra Instagram’da yayınlanan bir klipte Heidi, çok renkli bir bikini giyerek lüks yatındaki jakuzide rahatladı. Kameraya bakarken poz verirken pert arkasını gösterdi.

Heidi’ye, kısa süre önce modellik dünyasına giren 17 yaşındaki kızı Leni de eşlik ediyor.

44.65 milyonluk gemi, altı kabini bulunan 12 misafire ev sahipliği yapıyor ve bildirildiğine göre haftalık 225.000 ila 240.000 dolar arasında değişiyor.

 

 

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »