HomeTourismYemek kamyonu, restoranın mutfağını yolda

Yemek kamyonu, restoranın mutfağını yolda

New Eleven Madison Park Yemek Kamyonu, İhtiyacı Olan New Yorklulara Haftada 2.000 Ücretsiz Yemek Teslim Edecek
Yemek kamyonu, restoranın mutfağını yolda alacak ve Bronx ve Brooklyn’deki mahallelere hizmet verecek.
Eleven Madison Park’ı pandemiden etkilenenleri doyurmak için bir “hazır mutfak ” a dönüştürmesinin üzerinden tam bir yıl geçti . Şimdi, Michelin yıldızlı şef ve ekibi, bu baharda ihtiyacı olan New Yorkluları Big Apple’ın çeşitli ilçelerine hizmet verecek bir yemek kamyonuyla beslemeye devam ediyor.

Şefin 2017 yılında gıda güvensizliğiyle mücadele etmek için kurduğu Rethink Food ile birlikte çalışan Humm, 12 Nisan’da dört tekerlekli çalışmayı başlatacak. Programın en önemli parçası, 2.000’e kadar ücretsiz hizmet verecek olan yeni Eleven Madison Park yiyecek kamyonu, Bronx ve Brooklyn’deki mahallelerde haftada bir besleyici öğünler. Her yemek, üç Michelin yıldızlı restoranda kullanılan aynı taze ürünler ve malzemelerle hazırlanacak.
Ayrıca, restoranın evde yemek setlerinden biri her satıldığında, yiyecek kamyonu aracılığıyla 10 yemek bağışlanacak. Uzun süredir New York’un en iyi restoranlarından biri olarak kabul edilen Eleven Madison Park, bu yılın sonlarında kapalı mekanda yemek yemeye açılacak. Bu noktada, yiyecek kamyonunu Manhattan’daki kaliteli restoranda servis edilen her konuk için ek bağışlarla tamamlayacak.
Bu Humm’un bir yemek kamyonundan vites değiştirdiği ilk sefer değil. 2016’da, İsviçre doğumlu şef NoMad Hotels ile ayrılmadan önce, Los Angeles NoMad için yerleri arıyordu ve “şehri tanımak” ve yeni karakol için biraz heyecan yaratmak için bir yemek kamyonu kullanıyordu.

Bu yeni yemek kamyonunun daha özgecil hırslı olduğunu söylemek yeterli, bu da restoran mutfağının salgın sırasında başardığı harika işe katkıda bulunuyor. Salgının doruğunda Eleven Madison Park, cephedeki çalışanları ve ihtiyacı olan New Yorkluları beslemek için günde 3.000 öğün yemek veriyordu. Artık bu görevin kendi tekerlekleri var.

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »