HomeCelebrities VillasYatlarda parti kimler yapıyor

Yatlarda parti kimler yapıyor

LUXlife’ın Unutulmaz Bir Yat Partisi Planlama Rehberi

Partiler, hem ev sahipleri hem de misafirlerin giydiklerinden, katılmayı seçtikleri kişilere kadar her konuda yargılandığı bir çöküşün, sınıfın ve tarzın sembolüdür.

Resmi parti konukları için yönergeler geniş çapta gözlemlenirken, birçok ev sahibi yükümlülüklerini anlamak ve yerine getirmek için mücadele eder ve zeki davetlilere bekledikleri görkemli deneyimi yaşatır.

Muhteşem bir parti deneyimi yaratmanın en etkileyici yollarından biri, kendi özel yatınızda bir kutlamaya ev sahipliği yapmaktır, çünkü bu muhteşem gemiler olağanüstü bir mühendislik harikasıdır ve büyüleyici açık sularda mükemmel bir şekilde gezinmek için hazırlanmışlardır.

Yatlarında etkileyici bir parti düzenlemeyi planlayan ev sahipleri için, LUXlife’ın etkinliğin sorunsuz geçmesini ve şehrin konuşmasını sağlamaya yönelik en önemli ipuçlarını burada bulabilirsiniz.

Etkileyici Bir Yat Seçin

Vermeniz gereken ilk karar, partinize hangi gemide ev sahipliği yapacağınızdır. Halihazırda bir filonuz varsa, konukları şaşırtacak modern bir yat veya sevgiyle eski ihtişamına kavuşturulmuş eski bir tekne seçmeye çalışın. Birkaç yıldır kuru havuzda bulunan eski püskü, sevilmeyen yatlar doğru atmosferi yaratmayacaktır. Kendi gemileriniz konuklarınızın beklediği standartlara uygun değilse veya sadece koleksiyonunuzu partinizden önce genişletmek istiyorsanız , ideal partiyi yapacak zarif yatları bulabileceğiniz Satılık Tekneler’de sunulan koleksiyonu keşfedin. mekan.

Partiniz İçin Bir Yer Belirleyin

yat yeri

Bir yatta parti düzenlemenin güzelliği, dünyanın en güzel limanlarından herhangi birine seyahat edip partiniz için orada demirleyebilmeniz veya sahilde misafirlerle buluşup onları kutlamanız için gün batımına doğru yelken açabilmenizdir. Seçim sizin, ancak misafirlerinizin yelkencilikte rahat olup olmayacaklarını, kutlama boyunca gemide eğlence ve diğer imkanların satın alınmasını istiyorsanız ve geminizin denizdeyken ne kadar erzak alabileceğini düşünmeye çalışın. Herkesin keyif alacağı bir parti planlayabilmek için seçiminizi dikkatlice yapın.

Şanlı Bir Konuk Listesi Oluşturun

Partiniz için davetliler seçerken, yalnızca sosyal çevrenizdeki en saygın ve tanınmış kişileri seçtiğinizden emin olun. Yatınızın sınırlı bir kapasitesi vardır ve dikkate alınması gereken personel ile kimi davet edeceğiniz konusunda seçici olmanız gerekir. Zaten birbirini tanıyan misafirleri davet etmeye çalışın, böylece hepsinin keyifli bir deneyim yaşamaları için.

Bir Kıyafet Kodu Ayarlayın

kıyafet kodu

Konuklarınızı partinize davet etmek, onlara giymeleri beklenenler de dahil olmak üzere tüm detayları anlatmak anlamına gelir. Kıyafetlerini onlar için planlamanız gerekmese de, herkesin rahat, kendinden emin ve şık hissetmesini sağlayacak bir kıyafet kodu seçmeniz önemlidir . Kıyafet kurallarınıza kendiniz uyduğunuzdan emin olun, çünkü ev sahibi olarak diğer herkesin takip etmek zorunda hissedeceği bir örnek oluşturacaksınız. Herkesin uygun şekilde giyinmesi ve hissettiği kadar güzel görünmesi için emin olmayan herkese tavsiyelerde bulunun.

Sezon Boyunca Partinizin Teması

Etkinliğinizi Noel, Yeni Yıl veya yaz gündönümü gibi yılın belirli bir zamanında düzenliyorsanız, bir tema belirlemeyi düşünün. Bu, kıyafet kuralını ve ayrıca hangi yiyecekleri servis ettiğinizi ve dahil ettiğiniz dekorasyonları belirleyecektir, bu nedenle akıllıca seçin ve temayı tüm misafirleriniz için netleştirin.

Güvenilir Personel İşe Alın

Planlanan partinin detayları ile şimdi kimin yemeği servis edecek ve misafirleri selamlayacak gibi pratik kararlar almaya devam etmeniz gerekiyor. Bunun için, özel partilerde çalışma deneyimi olan özel personel tutmanız gerekecektir. Partinizi bir sonraki seviyeye taşıyacak ekibi bulmak için seçkin bir personel ajansı ile çalışın.

Merhametli Bir Menü Planlayın

Konuklar, kutlamalarınızda beslenmeyi ve bir dizi hoş kokteylin tadını çıkarmayı bekler, bu nedenle lüks bir menü oluşturarak hayal kırıklığına uğratmadığınızdan emin olun. Lezzetli ve yatta olmanın sınırlamalarına göre uyarlanabilen bir menü oluşturmak için catering ekibinizle işbirliği yapın. Birinci sınıf bir etkinlik için yemek yemek zor olabilir, ancak doğru menüyü hazırlamak için zaman ayırırsanız, herkesi memnun edebilir ve yemeğinizi bir bütün olarak partiyi yaptıkları kadar şefkatle hatırlamalarını sağlayabilirsiniz.

Herhangi bir partiye ev sahipliği yapmak stresli bir deneyim olabilir ve yatta bir tane olmak, dikkate alınması gereken daha fazla faktör olduğundan daha da fazlasıdır. Konukların yıllarca sevgiyle konuşacağı zenginleştirici bir kutlama hazırlamak için bu ipuçlarını izleyin.

 

 

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »