HomeGenelYa oteliniz, ya canınız...

Ya oteliniz, ya canınız…

Otel sahiplerine silahlı, bıçaklı tehdit! Ya oteliniz, ya canınız
İstanbul Beyoğlu’nda iki oteli bulunan iki ortağa işlettikleri otellerde bıçaklı saldırı düzenlendi.
İstanbul Beyoğlu’nda esnafa korku salan 4 kardeş ve adamlarının yeni hedefi Sami Yıldırım ve Reha Yılmaz’ın sahibi olduğu oteller oldu.

”Bu binayı bırakacaksınız ya da öleceksiniz” diye tehditler savurarak otelleri basan kişilerin bölgedeki diğer esnafa da uzun süredir tehditler savurduğu belirtildi.

Beyoğlu’nda 2 oteli olan Sami Yıldırım ve Reha Yılmaz’ın neredeyse 1 yıldır başları otel mafyası 4 kardeşle belada. Geçtiğimiz pazar günü yine iş başında olan 4 kişilik otel mafyası tarafından basılan otelde Sami Yıldırım’ın babası kurtulabilmek için kendini otele kilitlerken aynı dakikalarda Reha Yılmaz da hedefteydi. Arkasından koşa koşa gelen tanımadığı maskeli bir adam tarafından dövülen Yılmaz, yere yatırıldıktan sonra yüzüne yediği yumruklardan zor kurtuldu.

Çevrede bulunan güvenlik kameraları tarafından saniye saniye kaydedilen görüntülerde sokaktaki terör artarak devam etti. Saldırganlardan biri kafeye girdi silahını aldı, mermiyi namlunun ucuna sürdü ardından silahın kabzasıyla otel çalışanına saldırmaya başladı.

Çevredekilerin araya girmesiyle olay yatışırken iddiaya göre tehditlerin ardı arkası kesilmiyor. Saldırının ardından bir sonraki akşam gözdağı vermek için otelin çevresinde dolaşan bir kişi elindeki sopayla otelin güvenlik kameralarını kırdı.

Mafya mağduru 2 otel sahibi, başlarına bela olan 4 kardeşten şikayetçi oldu.

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »