HomeTourismVietmanda su parkına girecek kızların bikinili olması şart

Vietmanda su parkına girecek kızların bikinili olması şart

Saigon’da gençleri “büyülemeye” yetecek kadar modern binalar, güzel ve güzel check-in yerleri sıkıntısı yok. Tıpkı bunun gibi, çocukluğumuzla ilgili bir dizi ünlü koordinat yavaş yavaş unutuluyor, hatta birçok yer artık yok. Saigon Su Parkı da bunlardan biridir. Ve son zamanlarda Büyük Dünya su parkı.

Dai Gioi su parkı, açılışından bu yana yıllar içinde birçok aile için ideal bir “sıcak kaçınma” yeri haline geldi. Birçok yeni ve modern oyunun bulunduğu park, ziyaretçilerin buraya gelmesi için son derece ilginç deneyimler getiriyor.

Bir süre çalıştıktan sonra, bir dizi başka su parkı açıldı. Dai Gioi Su Parkı, genç maceracı insanlar için tasarlanmış modern ve çeşitlendirilmiş kaydırak sistemi, çocuklar için kaydıraklar veya tüm aile gibi kendine has özellikleriyle hala kendi konumunu koruyor. Özellikle kaydırak türlerinden bahsetmek gerekirse: Nefes Kesen Şamandıra, Yüksek Hızlı Pist, Kasırga, Karla Şelalesi veya Tarzan Salınımı.

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »