HomeTourismUçağa son binersen neler olur

Uçağa son binersen neler olur

Genellikle, havaalanında uçağa binmek için ilk acele edenler ve önceden sıraya girenler, çoğu küçümseme ile bakar. Ancak, aslında, bunda yanlış bir şey yok. Aksine böyle yapmak daha da doğru ve bunun mantıklı bir açıklaması var.

Son kapıya oturmamak için ilk sebep çok pratik. Kuyruktaki insanlar büyük ihtimalle tüm kabinleri ilk işgal edecekler ve uçuş görevlilerinden yardım istemeniz veya yolcularla kavga etmeniz gerekecek, çünkü ayrıca bir bilet aldınız ve koltuk için başvurabilirsiniz. Ancak, diğer yolcularla bir çatışma en kötü senaryo değildir. Eşyalarınız yan raflara sığmıyorsa bagaj bölümüne gönderilebilir. O zaman el bagajınızın güvenliği ve daha sonra nasıl iade edeceğiniz konusunda endişelenmeniz gerekecek. Bazı havayolları bunu uygular.
Sensiz uçup gitmeyeceklerini düşünmek de bir hatadır. Uçup gidebilirler ve bu, duyurulduğunda inmek için acele etmenin ikinci nedenidir. Yolcuların hemen önlerindeki kapıları kapatarak yolculara izin verilmediği zamanlar vardır. Havayolları katı programlara uyduğundan, uçağa biniş kartında belirtilen saatte tamamlanabilir.

when you planing to move your new home in Calgary, call us for the special rates immediately. Hours: 9:00am-17:00pm ET Monday-Friday

Most read

Translate »